Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak számomra fura ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak számomra fura ez?

Figyelt kérdés

Barátommal van egy közös ismerősünk, legyen a neve Kovács Erika Vanda. Vagy Erikának vagy Rikának szereti ha becézik. (Ez a továbbiakban még fontos lesz).


Nekem gyanús lett a csaj, mert amikor egyszer összevesztünk barátommal, észrevettem, hogy kb mindig ugyanabban az időben aktívak vagy nem aktívak Messengeren. (Tudom beteges, de megütötte a szemem...)


Utána mi rendbe jöttünk, minden oké lett köztünk.


Tehát a csaj kiírja, hogy frissítette magát a telefonja és eltűntek a telefonszámai, szóval akinek megvolt a száma küldje el blablabla.

Na, másnap nekem behalt a telefonom és eltűnt a híváslistám, semmi más.

Jön párom, mondom neki hogy eltűnt magától a híváslistám csak úgy.


Ő meg "ja, nem frissített a telod?"


Mondom nem, mert?


"Mert az egyik ismerősöm is kiírta hogy frissült a telefonja és eltűntek a telefonszámai"


Mivel én tudtam hogy a csaj írta ki, rákérdeztem hogy "aham es melyik ismerősöd volt ez? "


És mondja a csajt, de totál nyögvenyelősen, hogy Kovááács hmm Vanda?


Hát de mondom te honnan tudod hogy neki is ilyen telefonja van?


"Amikor kitett a napjához egy képet ott volt a márka logo"


átnéztem a csaj képeit es egyetlen képén sincs ott a márka logó, sem a feltöltött képeken, sem a napjához kitetten (pedig minden nap szinte tesz ki magáról) de mondom ő pont olyat látott..


Jólvan. Aztán csak idegesített, hogy minden nap tesz ki a csaj magáról valamit, és tudom hogy párom mindig végiglapozza a napokat. Megkértem, hogy ha tényleg ennyire nincs köze a csajhoz, akkor ne nézegesse hanem tiltsa le. Nem volt ezzel problémája, teljesen nyugodtan vette, számára en vagyok az első, kezébe vette a telefonját és hümmögött meg gondolkozott, hogy is hívják? Mondom Kovács Erika vanda.... Letiltotta. Ez volt még tavaly november körül.


Tegnap valahogy feljött témának a csaj, ő már úgy nyilatkozott róla, hogy "ja, Rika? Mi van vele megint?"


Lestem nagyot, hogy eddig kb a nevét sem tudta, mondtam is neki, hogy számára nem érdekes ez? Azt mondta nem, most eszébe jutott a neve, mivan ebből? De teljesen hisztizve és felháborodva. Meg hogy miért kell kombinálni, nem hiszi el stb stb...



Tényleg csak én látok ebbe bele sokat, és tényleg csak nekem fura ez az egész és igaza van?


Nyugodtan mondjátok meg, ha hülye vagyok, azt tudom hogy ez nem normális dolog mármint hogy átnéztem a képeit stb.. Egyébként a párom nyitott könyv, itt hagyja a telefonját, ha megyünk valahova és mondjuk GPS -el akkor én fogom a telefonját és ha ír valaki neki akkor kéri hogy nézzem meg neki, tehát nincs telefon dugdosás vagy fura viselkedés soha.


2019. febr. 27. 05:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Lehet csak szoktak beszélni messengeren,innen tudja a telefonja márkáját,és innen jön az is,hogy a becenevét is tudja.Azt meg már nem akarta mondani,hogy szoktak fdmálni,ezért tud ilyen dolgokat,mert láthatta,hogy vérszemet kapsz ettő az egésztől.Nem biztos,hogy megcsal.
2019. febr. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem csak számodra fura. Számomra is fura, hogy képesek férfiak ilyen betegesen féltékeny és kombináló nőkkel együtt lenni. Az első gyanúsítgatásnál kidobtalak volna.
2019. febr. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Egyetértek a kettessel,bolond vagy!
2019. febr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Szegény ártatlan férfiak... Ha meg nem kutakodunk utánatok képesek lennétek évekig titkolni a másik csajt.. Persze aztán mi vagyunk a bolondok..
2019. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
#4: Ha ilyen jellegűen idevágod a saját sértettséged és frusztrációd, akkor nyugodtan felkereshetsz ebből az energiából egy szakembert is. A fenti sztori beteges, függetlenül a szegény férfiaktól vagy nőktől.
2019. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Basszus, attól, hogy beszélget a csajjal még nem csal meg.

Ha nagyon rejtegetne valamit, akkor nem engedné, hogy te kezeld a telefonját.

Ez a szintű féltékenykedés már gáz. Mint mikor az én párom azon rágott be, hogy a levelezésemben meglátott egy női nevet a közösségi fiókban, közben meg csak egy LinkedIn-es munkaajánlat volt...

2019. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Csak azt nem értem, hogy ha ilyen szinten nem bízol a párodban és nem vagy képes egyenesen megbeszélni vele, akkor minek vagytok még együtt?
2019. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
#4-es, egyetértek, jó válasz :D
2019. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak neked fura, vannak még rajtad kívül elmebetegek akik ugyanarra a következtetésre jutnának. A te undorító kutakodó, másik minden mozdulatát leső, féltékenykedő, kombináló fajtád egyébként pedig abszolút meg is érdemli, ha megcsalják.
2019. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Amilyen történeteket hallani manapság, és ahogy annó engem is átvertek énis ugyanígy féltékenykednék. Exemet én húztam ki a sz.rból,az egész családja csak kihasználta. Minden ellenére először neten flörtölgetett de én naívan hittem neki, megbocsátottam. Egy évre rá úgyszintén, de akkor azzal a csajjal már le is feküdt. Végig mentek az olyan dumák h csak beszélgetünk, csak barát stb. Tehát van tapasztalatom az ilyen p.csök fajtájából. Ha ezek után nem tudok bízni a férfiakban, nevezzetek nyugodtan elmebetegnek, de ha már az vagyok nyilván magamtól igaz?..

4-es.

2019. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!