Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Velem lenne a gond? Vagy nekik van más (számomra fura) ízlésük? Nektek is van/volt már ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés

Nos...Kezdjük ott, hogy bármilyen önimádó, 'beképzelt' embernek is néztek, először is nem vagyok az, hanem ez az én véleményem, ami talán egy kicsit 'beképzeltnek' tűnik.

Na akkor bele is vágok...Azt nem értem első sorban, hogy most mi a fene van a mostani fiatalsággal? Itt van pár élő példa (vagy több):


1. Egyik ismerősöm olyan lányba szerelmes, akinek az arca tiszta pattanás és miteszer, nem is tesz ellene semmit, a körmei tövig vannak rágva, az agyi szintje egyenlő egy 3.-os gyerekkel (vagyis minden szünetben rohangál, sikítozik, kergetőzik!!!, a nyelvekből és a matekból sík hüle(sry)).

Viszont ez nem nagyon érdekel, ugyanis az a lány a barátnőm, de hát komolyan tiszta fekete az arca... a többit már megszoktam...hisz mellettem ül... Ez csak egy olyan példa, hogy néhány szokása nem egy 7.-es lányra vall, viszont egészen normális.


2. Az osztály menője (fiú) az össze órán engem néz, néha összenézünk, de a szünetben egy árva szót sem beszél velem a köszönésen kívül (4 szem közt). De az olyan kis p*csákkal, akiknek az arcukon 1 kg smink van, káromkodnak, és beképzeltek azokkal bármikor beszélget ha odamennek hozzájuk. Azt tudni kell a fiúról, hogy nagyon szerény, és beszélni is nagyrészt csakis fiúkkal beszél.


Nos ha már leírtam a többieket, akkor leírom , hogy én milyen vagyok (és ez komolyan az igazság, nem szoktam hazudozni)

Visszahúzódó típus vagyok, smink=0 még szájfényt sem használok, az arcom, bőröm, körmöm ápolt, hajam sötét szőke, szemem néha zöldeskék, de általában kék színű, van fogszabályzóm (1 hete),szókincsem gazdag, szeretem a matekot, káromkodni nem szoktam, falusi vagyok, kicsikéd duci vagyok, de aligha több a súlyom az átlagosnál, tudok játszani szintetizátoron, zongorán, furulyán, fuvolán, citerán, kicsit dobon és énekelek is főleg népdalt és komoly zenét.

Ha valami nem világos, akkor kérdezz még nyugodtan.

12/L



2013. szept. 17. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan mi a problémád.
2013. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 évesen hogy jön egyáltalán szóba a smink?? Nagyon el vagytok tájolva kislánykáim! Én 12 évesen nagyon azt se tudtam mi az a p*csa! Nem vagy te különleges. Jobb helyeken ez a normális.
2013. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most mivaaaaan? mire kéne választ adni? arra, hogy miért nem állnak sóba veled, stréber vagy...
2013. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szerelem nem arról szól, hogy mennyire mitesszeres a csaj arca, vagy mennyire vannak lerágva a körmei. Azt most hagyjuk figyelmen kívül, hogy 12-13 évesen mit gondoltok szerelemnek... valószínűleg a rohangálást-sikítozást szereti benne, ez egy őszinte, örömteli, játékos lányra vall, aki élvezi a fiatalságát, és nem akar másnak/idősebbnek/többnek látszani, mint ami. Ezek szerethető tulajdonságok. Az a fiú valószínűleg olyasmit is lát és ismer benne, amiről te nem is tudsz, és ha valakit szeretünk, az megszépíti őt, és észre sem vesszük, hogy pl. mitesszeres az arca... (Mellesleg megsúgom, mi középiskolában is rohangáltunk/kergetőztünk a szünetben. :))

Mindig lesznek olyan kapcsolatok és olyan emberek körülötted, amiket/akiket nem értesz, ezt el kell fogadni. Mellesleg ha rád is rádtalál a szerelem, akkor nem is fogod őket észrevenni, mert a sajátoddal leszel elfoglalva. :)

A másodikra meg is írtad a választ: "ha odamennek hozzá". Ennyi, ezért beszélget velük.


Hogy te milyen vagy és mennyi hangszeren játszol, az ebből a szempontból senkit nem érdekel, ha jön valaki, aki téged szeret, nem valószínű, hogy azért fog belédszeretni, mert citerázol... :)

2013. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy most mi is itt a gond? Hova fajult el ez a világ, hogy ilyenekbe szeretnek bele? Meg hogy nektek is volt-e már ilyen érzésetek, hogy körülötted minden olyan furcsa és érthetetlen?


2- én nekem egy árva szempillaspirálom sincs, nem még hogy smink készletem. Tudom, hogy amikor te voltál iskolás, akkor ez egyáltalán nem volt "trendi" ,de mostanság sajnos az az "égő", ha nincs rajtad dzsuva. Én is ezen tűnődök el mindig, hogy egy embernek a suliban az a legnagyobb problémája, hogy otthon maradt a rúzsa.

2013. szept. 17. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj drágám, ez a kamaszkor. Hidd el, mindenki ezt érzi, hogy minden olyan fura lett....
2013. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, jól emlékszünk még amikor a menő csajok apró cseprő gondjain puffogtunk. Hogy milyen szánalom, ez a legnagyobb gondja... Neked meg az a legnagyobb gondod, hogy más legnagyobb gondjára húzd a szád.... Te vagy a különc, az érett. És mindenki más is ezt érzi magáról a te korodban. Mindenki megpróbál bizonyítani. Ki a r*biséggel, ki a rúzzsal, ki azzal, hogy csúnyán beszél, te meg elméd pallérozásával. Mérges vagy, hogy nem téged vesznek észre... Üdv, Miss Tinike. Most kezdődnek ezek az érzések és eltartanak még... jó sokáig. Jobb ha hozzászoksz :) Nincs veled semmi baj. De ezt te is nagyon jól tudod... Legalább is próbálod bizonygatni magadnak. Kell is.
2013. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!