Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ajandek a paromtol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ajandek a paromtol?

Figyelt kérdés

Az elso evfordulonkra fulbevalot kaptam (macskas). Ez mar a 3. Macskas ajandekom volt tole. Teny h szeretem a macskalat, van is egy macskam, en foleg ot imadom nem altalanossagban a macskakat. En eleg sokat keszultem az o ajandekaval, vettem is dolgokat, nem egyet, apro cetliket is irtam h miert szeretem ot stb, iszonyatosan tetszett neki, raadasul olcso se volt mire elkeszultem vele... O meg odaallit egy fulbevaloval, ami megcsak nem is tetszik:( bar rosszul is erezte magat amiatt h en mennyivel személyesebbet adtam neki es nagyobb dolgot...

Azt mondta a fulbevalon is vagy egy hónapig agyalt..


Pedig tudja miket szeretek, csomoszor mondtam mar, neten is csomo ajandekotlet van, en is onnan szedtem reszben az enyemet, meg tenyleg tudnia kene miknek orulnek.


Es evfordulora tenyleg valami szemelyesebbet vartam volna tole, de még aligha kaptam tole olyan ajandekot ami tenyleg en lettem volna...

Leplezni is alig tudtam a csalodottsagot az arcomon, persze utana gyozkodtem h tetszik es orulok neki, de szoltam h most mar alljon le a macskas dolgokrol, mert szerintem amugy us kioffolta mar ezt a temat...


Tenyleg ennyire nem ismer a baratom?! En mindig hasznos es hozzáillő ajandekokkal leptem meg eddig (penztarca, egyedi bögre, hasznalati targyak amiket mindennap hasznal es szeret)


Persze nem nagy dolog, max nem fogom hordani a fulbevalot, vegul is nem en vettem, mit faj ez nekem, es ertem h a szandek a fontos de eppen az a bajom. Az h csak abba tud kapaszkodni h szeretem a macskakat, pedig mast is szeretek a vilagon. Nem is hordok fulbevalot csak evente 3x, ezt o is tudja. Nyaklancot is kaptam mar tole, persze macskasat, nyaklancot se szoktam hordani SOHA. Egyszeruen csalodott vagyok amiatt, h en hetekug terveztem es keszultem az ajandekaval, szivem lelkem benne van, a fulbevalo lattan meg ugy erzem h sok agyalas utan csak ez jutott eszebe es bement a boltba aztan megvette, be se csomagolta, semmi, csak a dobozaba volt amit ugye hozza adtak.


Ne ertsetek felre, nem vagyok anyagias, nem az a baj h mellenyult mert en pl masfajta fulbevalot akartam. NEM. Az a gondom

h nem latom mogotte h keszult vele, meg h 100x is a macskas dolog jut csak eszembe rolam.


Minden ferfi ennyire melle lő az ajandekokkal? Kketlem, h nekem magasak aaz elvarasaim, de ha pl bonbont vesz nekem, akkor is csak a Milka csokiig jut el... Pedig annyira szep elegans bonbonok leteznek, es nem is a penzzel van a gond, megengedheti maganak h 2000 FT-tal tobbet koltson egy csokira, de tenyleg csak a milka letezik szamara.


Rosszul erzem magam h ilyeneket irok rola meg az ajandekairol, imadom mindennel jobban a parom, dde szeretnem tudni h ez annak a jele h nem ismer vagy esetleg ez gyakori problema a ferfiaknal h ennyire nem ismeri a baratnojet 1 ev utan se...



2019. febr. 28. 15:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Szóval meglepted nagyrészt hasznos porfogókkal,amiket szerinted használ minden nap.A figyelem hiánya nem itt kezdődik a férfiaknál,szerintem.
2019. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mar bocs, de szerinted a penztarcat, tusfurdot, kremet, meg vagy 8 masik hasonlo dolgot nem hasznal minden nap? :D tudvan tudom h hasznalja, raadasul mindenbol olyat vettem, amirol tudom h hasznalja azt a markat vagy epp hianyzott neki.. Nem is ertem hogy jon ez ide, vagy h egy tusfurdo hol porfogo.. Lehet h neked az,de o hasznalja ;)
2019. febr. 28. 15:47
 3/21 A kérdező kommentje:
Es nem a figyelem hianyara kerdeztem ra, nem vonom ketsegbe h odafigyel ram es szeret, azr kérdeztem h azert ad-e rossz ajandekokat mert nem ismer elegge.. Nagy kulonbseg, nem koszi a valaszod.
2019. febr. 28. 15:48
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem küldj neki konkrét listát, hogy miket szeretnél kapni, mert egy csomó ember egyszerűen teljesen béna az ilyesmihez. Ettől még nem szerethet kevésbé, csak más a szeretetnyelve és az ilyen dolgokhoz egész egyszerűen suta.

A párom is ilyen, úgyhogy nekem van egy Amazonos Wishlist-em, amin olyan dolgokat jelölgetek, amit szívesen kapnék és amit magamnak nem feltétlenül vennék meg, mert annyira nincs rá szükségem, csak jól jönne. Azóta onnan választ valamit és mindig örülök annak, amit kapok, probléma letudva.

A pénztárca, tusfürdő és társai amúgy pontosan ugyanannyira fantáziátlan, sablonos "szar" ajándékok, mint aminek te a barátod ajándékait gondolod :)

2019. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, az ajándékozásnak nem az elvárásokról kellene szólni, ha adsz, szívvel-lélekkel adj, és ne azért, mert ugyanolyan viszonzást vársz... amúgy sem mindenki képes "jó" ajándékokra, vannak, akiknek egyszerűen nincs érzéke ehhez. Az én párom is ilyen, több, mint tíz éve vagyunk együtt, nem nagyon volt még jó ajándékötlete, ettől függetlenül és szeretem meglepni személyreszabott ajándékokkal, mindig örül neki nagyon, és nekem ez pont elég. Nem várok viszonzást, ha mégis ajándékra vágyom, akkor konkrétan megmondom, mit szeretnék, mondok pl. 3 dolgot, amiből választ, mindkettőnknek egyszerűbb így :)
2019. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Szóval ezek,amiket Te vásároltál sokkal kreatívabbak,mint a 600 különböző macskás cuccok,vagy a bonbon? A tusfürdő,pénztárca, dezodor,és arckrém,ilyen- olyan krémek tárháza olyan ajándékok,amitől férfiként az agyát is el kell dobnia?Komolyan gond l lod?Ezek mind a nő kreativitázát jelképezi?Ne viccelj már.😊Inkább örülj,hogy férfi létére megjegyezte,hogy szereted a macskákat.A legtöbb férfi nem a kreatív ajándékozási szokásairól híres.Ha ilyet szeretnél akkor a lakberendezőket ajánlom.Inkább szégyeld magad,hogy nem tetszik,de ennyit sem tudsz megmondani Neki,csak eldöntöd majd nem hirdod.Vaknak is nézed,mert azt hiszed majd nem tűnik fel a barátodnak.Viszont ide feljössz ezt elsírni.(1)
2019. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ajándékozást. Ha közeleg valami esemény, ahol ajándékot kell vennem, már hetekkel előtte egy stresszben vagyok, hogy mit vegyek. Aztán az utolsó pillanatban megveszem kb a legszarabb ajándékot, amit csak vehetek. Nem direkt, nem azért mert nem ismerem a párom, egyszerűen nem vagyok kreatív. Megmondtam a páromnak, hogy vagy elmondja konkrétan mit szeretne, vagy hanyagoljuk ezt az ajándékozósdit.
2019. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

"dde szeretnem tudni h ez annak a jele h nem ismer vagy esetleg ez gyakori problema a ferfiaknal h ennyire nem ismeri a baratnojet 1 ev utan se..."


De, a figyelem hiányára kérdeztél rá.Ha nem ismer,akkor az azért van,mert nem figyelt.1 éve volt rá.)1

2019. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

1. Nem sirok

2.elmondtam a baratomnak h kicsit melle lott es hanyagolja a macskakat

3. Ti meg vagytok huzatva, ha elkuldenem egybe az ajandekomat, lesnétek. Elkuldte csomo baratjanak a kepet, lattam mit valaszoltak ra es mindnek leesett az alla h marha aranyos tolem, meg nagyon fain ajandek, a baratom oruljon h ilyen baratnoje van es tarsai.. Erdekes, mert ezek is ferfiak voltak es mind orult volna ennek :D szoval sajnalom, de de, ezek nagyon is kreativ ajandekok, ea azontul h hasznalati targyak, egyedisegre is torekedtem, nem eleg h dezodor, hanem pontosan az amit o szeret meg stb. Tehat talan eppen ti nem vagytok eleg kreativak es rajtam akarjátok leverni.. Talan majd maskor osszejon:) mindenesetre koszi annak aki rendesen es erdemben hozza tudott szolni a kerdesemhez.

2019. febr. 28. 16:06
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Igazi,öntelt,beképzelt nő vagy.Elküldted minden barátodnak,elájultak.Akkor a barátodnak is kell.
2019. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!