Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromtól kaptam egy csomag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól kaptam egy csomag raffaellot és azt mondta, hogy van benne még egy doboz, persze csak viccelt, meg nem is hittel neki. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
nem venne csak úgy magában ha nincs alkalom semmilyen ékszert se fülbevalót se nyakláncot, de mégis ezzel viccelődött ennek van valami értelme?:D

2013. dec. 6. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

o te jo eg... nok es a kombinalas :)

viccelt. ennyi.

2013. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet h meg akarja kérni a kezed?
2013. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy tényleg volt,de eltűnt? :D
2013. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem csak viccelt:D és én kombináltam túl:)
2013. dec. 6. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha viccelt, akkor szerintem a legközelebb óvatosan hintsd el neki, hogy karácsonyra kap tőled valami olyasmit, amire régóta vágyik, aztán végül vegyél neki helyette egy Sport szeletet, szépen becsomagolva. Csak hogy lássa, mekkora poén ez. :D
2013. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!