Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfinak bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfinak bejönnek a tizenöt-hat éves tinilányok?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, itt a Gyakorin is, de a mindennapokban is, hogy hiába 30-40 éves valaki, ugyanúgy vonzódik a lányakorabeli tinikhez, és még ha nem is éli ki a valóságban, de fantáziál róluk.

Ez csak szerintem beteg, vagy tényleg ez a "normális"?


2019. márc. 2. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek.
2019. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

"Azt tapasztalom, (...) még ha nem is éli ki a valóságban, de fantáziál róluk."

Hogy tapasztalod, hogy valaki fantáziál a tinilányokról? De most komolyan, "minden" férfi elmondja neked a maszturbálás közbeni fantáziálásait a tini lányokról?


Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak: Kb. 25 éves koromig még meg-megfordultam egy-egy tizenhat körüli fruska után. De ahogy idősödik az ember, egyre kevésbé érzi magával kompatibilisnek a visítozó, okostelóra tapadt, felnőttesdit játszó, de valójában még nagyon éretlen csajokat. Összefoglalva tehát: nem, nem vonzódom már egy jó ideje a tini lányokhoz.

32/F

2019. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Fogalmazzunk úgy inkább, hogy egyre többen vállalják fel.Vannak kivételek, akiknek nincsenek ilyen hajlamaik.Törvény ide vagy oda, ezek még tényleg kislányok.Könnyebben átverhetők, megvezethetők, és ezt élvezik az ilyen típusok, nemcsak a "feszes bőrt".
2019. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Feleségül természetesen nem vennék ilyen korú lányt, meg sem fordul a fejemben, de akadnak köztük akik nagyon értelmesek, intelligensek, nem csak telefon nyomkodó, nyávogó típus létezik és ami szép, az szép (korosztálytól függetlenül, tehát nem csak ők lehetnek szépek) szóval van olyan akire már nőként lehet tekinteni, vonzó az intelligencia, ártatlanság, üdeség kombó, de illúzióim mint mondtam nincsenek.
2019. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
1%

Ez inkább annak szól, hogy nincsenek agyonhasználva, mint a huszonévesek jó része, mint a koruknak.

32/f

2019. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 OshikuruDemonSamurai ***** válasza:
100%
Èn mèg csak 22 vagyok de már ordítva kerülöm azt a korosztályt... legidiòtább kor a csajoknál ez.
2019. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
5-s, ezt a mai huszonéves nők is mondhatnák a mostani huszon x éves pasikra.Most kezdjenek el gerjedni a 15-16 éves kisfiúkra, mert azok még talán nem mentek át a fél városon?
2019. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem! És az emberek többsége NEM gyakorizik...
2019. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
9%

#7. Igen! Annak idején én pl örültem volna neki. :D

32/f

2019. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#2:

Vannak pasiismerőseim, rokonaim, exeim. Akikkel közelebbi kapcsolatban vagyok, azokkal előkerülhet a téma, és bevallom, egy ideje elő is hozom, ha lehet. A válaszok pedig arányaiban megdöbbentőek számomra. A kérdésemben kiírt korosztályról beszélek, soknak hasonló korú lánya van. Nekem is van lányom, csak ő még kisebb.

2019. márc. 2. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!