Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfinak bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfinak bejönnek a tizenöt-hat éves tinilányok?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, itt a Gyakorin is, de a mindennapokban is, hogy hiába 30-40 éves valaki, ugyanúgy vonzódik a lányakorabeli tinikhez, és még ha nem is éli ki a valóságban, de fantáziál róluk.

Ez csak szerintem beteg, vagy tényleg ez a "normális"?


2019. márc. 2. 10:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78% nagyrészt egyetértek. Amúgy nők között is van szép számmal, aki megnézi a fiatalabb fiúkat, férfiakat. Én is szoktam nézni a metrón az edzésről hazatartó, vidám srácokat, néha egy-egy megkapó szépségű lányt is megcsodálok. Nézni lehet vagy nem? N
2019. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
64%

Vannak, akiknek nem, de ők a kivétel.


Emlékszem a saját tinikoromra, undorító volt, mindenki bámult, flörtölt, beszólt, megérintett, huszonévesektől a hatvanasokig felhozta a bácsi, hogy egy szép lánynak biztosan volt már barátja..


A férfiak többsége(sajnos) simán dugná 13tól felfelé a lányokat..


Aki nem csak számító élvhajhász, hanem beteg, az még képes bennük megtalálni a lelkitársat is, és elveszik őket feleségül pár év járás után..extra fujj.


Nagyon visszataszít engem is, pláne, mikor idősebb, huszonhárom lettem, már nem bírtam felfogni, hogy tarthat valaki érettnek egy tinit érzelmileg, emberileg. Ezek mind beteg férfiak..azt még akkoriban megértettem, hogy miért akarják megfektetni őket, hiszen az én testem is pont olyan volt, mint a tiniké.


Aztán idősebb lettem, 28 leszek, a testem "beérett", kiszélesedett a csípőm, a mellemnek már van esése, a testem átalakult, bár még mindig bőven vékony vagyok, de most érzem magam nőnek, tizenévesen, sőt huszonévesen is tininek, éretlennek éreztem magam, az is voltam, pont, mint mások.(persze én is kaptam kívülről, hogy érettebb vagyok, de ezt így visszagondolva csupa sérült fazon mondta)



Mióta gyerekem lett, na azóta extra érzékeny vagyok erre a témára, és mindenkit leépítek magam körül, aki képes lenne nagy korkülönbséggel összejönni valakivel.


Hogy miért érdekel?


Mert én is ebben a világban élek, minél elfogadottabb valami, annál inkább találkozok a jelenséggel, és a gyerekem abban a világban fog felnőni, amit én hagyok x irányba tartani. Minden tettem vagy nemtettem hatással van rám és a gyerekemre is.


Nem akarom, hogy a gyerekem úgy nőjön fel, hogy társadalmilag elfogadott a nagy korkülönbséges kapcsolat. Pont azért, hogy ne fusson bele egy sérült férfiba lányként, aki jobb esetben csak megdugja, rossz esetben elveszi feleségül és éveken át hatással lesz az életére, ellopva a lányom fiatalkorát.


Hogy honnan tudom, hogy ez nem helyes?


Éreztem milyen rossz volt, mikor idősebb férfiak méregettek, beszóltak, megszólalni is alig mertem, ők pedig magánéletre terelték a témát, szexre, bizalmaskodtak, nem voltunk egy "súlycsoport", nem tudtam kezelni ezt a helyzetet, mert fiatal voltam hozzá, sokkolt az egész. Huszonévesen pont úgy éreztem magam, mikor egy harmincas nyomult rám, mint ahogy tizenévesen, mikor egy huszas pasi.


Jelenleg, közel a harminchoz, szintén kellemetlen és bénító, ha egy negyven körüli fazon próbálkozik nálam.


Akinek bejön az fiatalabb félként, annak valami gondja van, kezeltesse ki, mert idősebb korára fog rádöbbeni, hogy "hoppá, az életem egy hazugság"


Tele van ilyen sztorival a világ..


Egyébként mivel manapság olyan 35ig nézelődök, elmondhatom, hogy az idősebb férfiak nem tudnak többet az ágyban! Sőt a tapasztalat elve sem működik, mert voltam olyannal, akinek 100+ partnere volt, és kínszenvedés volt az egymásra hangolódás. Vannak, akik nem képesek ráérezni a másikra.


Inkább egy hasonló korú srác vegye el a lányom szüzességét, mint egy idősebb. Hogy miért? Mert érzelmileg egy szinten mozoghatnak, ha mindkét fél egészséges lelkileg és hasonló környezetből jöttek, amíg egy felnőtt ember személyisége csak sérült lehet, ha egy fiatalabbal talál társra.


Én nem féltem a lányom attól, hogy egy idősebb befűzi, elég önbizalma van és kijön a kortársaival, ez így van rendben. Inkább attól féltem, hogy úgy nő fel, hogy az első számú értéke a teste és fiatalsága, mert ezt veszik észre a legtöbben majd, ha elkezd serdülni. Legalábbis ennek lesz látszatja.


Itt senki sem nézte meg az amerikai szépséget? Hogy mit éreznek a tinik? hogy mit látnak az idősebb férfiak?

2019. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem, túl kislányok.


28/F

2019. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

#22:

Igen, valami egészen hasonlót érzek én is.

Köszönöm!

2019. márc. 2. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!