Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent egy üzenetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reina de Corazones kérdése:

Mit jelent egy üzenetben kapott smiley illetve emoji konkrét egy piruló arc és kék szivecske?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A piruló arc zavart jelent, a szív meg szeretetet. A kék szív konkrétan azt jelenti, hogy az illető nem találta meg a pirosat.
2019. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes a küldője, és nem veszi a fáradtságot, hogy normálisan kommunikáljon, így leraz pár emojival
2019. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

piruló arc: lassan hót részeg

kék szív: próbált szívet küldeni, és ahogy írták a pirosat nem találta

2019. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, számomra azt jelentené, hogy felejtős az illető. Velem ne hieroglifákban kommunikáljanak, elég bőséges a magyar nyelv, számos érzelmet ki lehet fejezni vele.
2019. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tanulta meg az ABC-t. Talán ovis.
2019. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában semmit. Nagyon nem mindegy, hogy milyen szövegkörnyezetben van.


Köszi a kidolgozott tételeket -emojik- = életet mentettél haver, nagyon szeretlek ha sikeresen levizsgázok lehet egy sörre is meghívlak


Nagyon jól éreztem magam veled, alig várom a következő randit - emojik - = nem vagy számomra közömbös, élvezem a társaságod és remélem elmélyül a kapcsolat

2019. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez tini kategória inkább.
2019. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini.
2019. márc. 4. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
kék szívecskét nem szoktam küldözgetni, de pirulós arcot igen. Általában olyankor, amikor amúgy is elpirulnék, ha szemtől szemben beszélgetnénk, vagyis amikor célozni próbálok valamire vagy szeretném, ha kétértelműnek látná amit írtam.
2019. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!