Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szerint azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint azért nem barátkoznak velem lányok mert ribisen öltözködöm. Ez igaz lenne?

Figyelt kérdés
Szóval régen nagyon társasági élet kedvelő voltam sok haverom havernőm volt. Ki buliztam magam mindig körbe vettek emberek. Aztán összejöttem a barátommal két éve, a haverjaim elkoptak mellőlem mert már nem jártam bulizni és egy évre el is költöztünk Pestre, majd vissza jöttünk egy év után. Azóta magányos vagyok, csak ő van nekem. Még most fejezek be egy sulit májustól fogok dolgozni és ma épp kiöntöttem neki a lelkem, hogy milyen rossz barátok nélkül és remélem az új munkahelyemen új kapcsolatotokra tehetek szert. Erre közölte, hogy akkor kezdjek el máshogy öltözködni mivel a nők rivalizálnak velem,mert túl ribisen öltözöm. Teljesen elhűltem, soha mióta nő lett belőlem nem hordtam kivágott felsőt, vagy fenékig erő miniszoknyát. Nőiesen öltözöm, tényleg mindig rendben van a ruházatom. Mindig magassarkút hordok, de nekem már ez a megszokott. Én ezt nem ribisnek nevezem inkább ízlésesnek. Szerinte nem fognak ezért jóba lenni velem mert itt az emberek farmerba meg pólóba járnak dolgozni is. Szerintetek igaz ez? Miért lennék attól kevésbé szerethető ha szeretek csinosan öltözködni ami nem egyenlő azzal hogy mindenem kint van mert nincs. 23L

2019. márc. 3. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

A barátod egy gyökér.

Nem szokott véletlenül betegesen féltékeny lenni?

2019. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
A pasid levakarta a baráti köröd most meg lek--rváz de várd meg mig lepofoz ha nyáron fürdő ruhát huzol v simán elmész a meloba szoknyába.. :(
2019. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"itt az emberek farmerba meg pólóba járnak dolgozni is"

Mármint milyen beosztásúak? A gyári munkások valószínűleg igen, az irodában dolgozók viszont lehet, hogy éppen úgy, mint te.

2019. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Pasidat zavarja h csinos vagy.. Kifogás a többi,exem már a fürdésért is üvöltött velem v egy sima fésülködésért,h másoknak csinálom munkahelyre még se mehettem ápolatlanul,nem mehettem büdösen koszos ruhába, aztán ki is vett a munkábol. Ébresztő itt a pasidat zavarja h csinos vagy mert nem bizik magába.

40N

2019. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A nők azokat a nőket szokták utálni, akiket szebbnek tartanak maguknál.
2019. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Készíts egy képet a fejed nélkül, töltsd fel valahová, linkeld és kiderül, kinek van igaza. Úgy is lehet túl dögös egy ruha, ha nem kivágott, és úgyis ízléstelen vagy extrém, ha a viselője szerint ízléses és kifinomult. Valakinek simán túlkompenzálás az is, ha a másikon látszik, hogy napi 1 órát minimum eltölt a tükör előtt, másnak meg ez az "alap ápoltság".

De az is lehet, hogy tényleg a pasid túl féltékeny.

És miért nem hívod fel a régi barátaidat? Most is eljárhatnátok táncolni vagy kirándulni vagy mittudomén tekézni, moziba, cukrászdába, kiállításra, meccset nézni... Pároddal vagy nélküle is. Ha meg van valami hobbid (varrás, jótékonykodás, falmászás, nyelvtanulás...?), akkor annak kapcsán is jó eséllyel tudnál hasonló érdeklődésű emberekkel találkozni. Használd ki, amíg nincs gyereketek. :)

2019. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló. [link]


Szerinted?Szerintem semmi extra, ami eltérő lenne az átlagostól mégis bánt, hogy ezt mondta

2019. márc. 4. 13:44
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként májustól egy demens idősek otthonában fogok dolgozni tehát több lesz a hölgy ápoló, demencia gondozó mint férfiak bár azok is akarnak és tény hogy hamarabb kijövök a fiúkkal de mégis izgulok h be fogadnak e
2019. márc. 4. 13:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Uhh elírtam 😪 akarnak helyett akadnakok szerettem volna írni..
2019. márc. 4. 13:46
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Mi ez tok normális ruhák,a pasid beteges,ébresztő én már kivágtam volna..

40N

2019. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!