Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Melós" fiú vagyok, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Melós" fiú vagyok, nagyon koszos munkát végzek, ezért sokszor nem érzem magam senkinek. A melóhelyen kívül tiszta vagyok, igényesen és stílusosan öltözködöm, ilyenkor rendben van minden, de a munkán belül más a helyzet. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Olyan cégnél dolgozom, ahol a megrendelők között rengeteg gyönyörű lány van, személyesen jönnek az áruért és az irodában is van egy nagyon szép lány, aki már régóta tetszik, de ebből kifolyólag nem mertem kezdeményezni.


Többször megfordult már a fejemben, hogy elhívok randizni valakit akinek mi készítjük el az anyagját, de így nem megy. Koszos vagyok, izzadt, büdös. Nem hiszem, hogy bárki is kíváncsi lenne így rám, csak egy szerencsétlen munkásnak gondolnának.


24/F


2015. ápr. 27. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A munka nem szégyen. Legyél izzadt és büdö, így legalább látszik hogy keményen dolgozol. :)
2015. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egy biztos, ha valaki úgy szeret beléd hogy ha piszkos munkásruhába vagy, akkor azt a személyt sose engedd el...
2015. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Ha pedig nem mersz kezdeményezni emiatt, akkor ismerkedj munkán kívül. Hol itt a gond?
2015. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem például nagyon bejön, ha a buszon vagy utcán látok egy pasit koszos, festékes cuccban. Valahogy vonzó lesz tőle...az gondolom, hogy ez igen, egy rendes, dolgos ember. :)
2015. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lánynak és nőnek bejön, hidd el nekem.


40/F

2015. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jó pasi vagy, munkásruhában is az vagy. A kosz meg az izzadás a munkával jár.
2015. máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Munkás vagy? Akkor csóró is... Egy nő sem fogja magát neked adni, "rossz parti" vagy.
2015. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egy munkás aki jó helyen van feketén sokat kap kézhez úgy h olyan rosszul nem keresnek

de tud h azért melyek a te célcsoportod, egy úrinő nem fog szóba állni veled de egy átlag keresetű, normális csaj igen főleg ha nem vagy buta

2015. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is kb. ilyen a melóm, a munkaterületre rendszeresen kijárnak a csinos irodista lányok, a megrendelők futárjai, céges lótifuti hölgyikék, de ilyen célból oda sem merek menni hozzájuk. Lenéznek, látom rajtuk.... ők ott bent az üvegcellában az irodában, mi a munkaterületen, le se tojnak. Nem csak engem, kollégáim tucatjai van így.... ez ilyen...
2015. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Miike ***** válasza:

Ne kezdjél azokkal, kiket a melóhelyeden látsz, mert jó esély van rá, hogy elzavarnak, akár diszkréten is. Persze a munkakörödről semmit sem tudok.

Mint írtad: "A melóhelyen kívül tiszta vagyok, igényesen és stílusosan öltözködöm, ilyenkor rendben van minden"


Ez utóbbi a lényeges. A magánéletedben jobbak az esélyeid.

2015. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!