Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális férfi testalkat?

Figyelt kérdés

Tudom ez szubjektivitás kérdése!


29F vagyok és vekonynak tartanak.Pedig nem vagyok vekony a magasagomhoz kepest.169/75kg.Sokat sportolok és jó a fizikumok,bár nagyon férfias vastag sem vagyok.Nem látom annak értelmét ,hogy felhizok es akkor vastagabb lesz a hátam,karom stb.Jól mutatok majd bőrkabátban meg ájfónnal,de ugyanakkor meg ruha nélkül elzsirosodott testem lenne.Szóval most egy picit elbizonytalanodtam.


Lányok/nők! Irjatok véleményt.



2019. márc. 5. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az összkép számít.Ettől függetlenül a tùlsùlyos é aránytalan testalkatú férfiak nem vonzanak.De ugye sose tudni.Alapvetően az írásod alapján a testalkatod rendben van az én szemszögemből,így látatlanban.
2019. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Van aki háklis a zsíros testalkatra, van akinek igénye az izmos küllem, megint másoknak inkább a szikár jön be. Aztán vannak olyanok, akik a mackókat szeretik. Figyelembe véve a magasságodat szerintem semmi képpen se a mackós illetve a zsíros vonulat a te utad.
2019. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amit ma ideálisnak tartanak az férfiaknál testmagasság-100, nőknél testmagasság-110.

Persze ezek csak hozzávetőleges adatok, egy sportoló izomzata vagy egy elhízott ember röcögői nem azonos tömegűek.

2019. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A vékonyabb magas férfiak jönnek be. 180 cmernél magasabbak, és vékony,lapos has. :) Alacsonyabbak nem,mert én is magasabb vagyok.
2019. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4es ne is irj ilyet.A magassagom miatt a labyok 2/3ál nincs is esélyem :)
2019. márc. 5. 10:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagyon nem jönnek be a szélesre gyúrt férfiak.

A vékony, izmos tetszik, mint pl. Adam Levine. Csak lehetőleg kevesebb tetkóval.

Hájas meg végképpen ne legyen.

2019. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kit érdekel ki milyennek tart! Majd lesz olyan nő, akinek pont te kellesz, pont úgy ahogy vagy! Ne akarj mások kedve szerint hízni /fogyni! Bár az, hogy figyelsz magadra és egészségedre, plusz pont nálam. Nem ismerek nőt, aki listával meg centivel megy pasizni : "legyen 180 magas, 110 kiló, így úgy öltözzön, ilyen olyan színű legyen a haja stb"

Nyugi. Te is kelleni fogsz valakinek úgy, ahogy vagy! Így maradj önmagad!

2019. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tiniként nagyon fontos volt a fiú kűlseje, majd huszonévesen már a tulajdonságai is kezdtek fontosak lenni.. 40 felé a puszta érzelmek vezérelnek, teljesen nem számít, hogy milyen a teste, csak a belső szépsége érdekel!!!!
2019. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan mint az enyém! 180/75
2019. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kinek mi.

Én imádom a vékony szépfiúkat, egy barátnőm pedig odavan a sztereotip "férfi állatokért" = nagydarab, kopasz, szakállas.


Még szerencse, hogy az emberek változatosak, külsőre és ízlésre is :)

2019. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!