Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem amit csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem amit csináltam?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam táborban. És a mellettünk lévő faházban volt egy csomó 16-18 éves fiú, és a teraszon buliztak. Vizipipa, pia, hangos zene. A barátnőmmel közelebb mentünk hozzájuk, és elkezdtünk táncolni. Odahívtak minket magukhoz, de nem mentünk mert nem szabadott. Visszamentünk, egy kicsit leszidtak minket hogy kérdezés nélkül odamentünk hozzájuk közelebb. Utána kiabáltak nekünk h menjünk oda hozzájuk megint, de mondtuk h nem engedik. Akkor az összes fiú odament a tanárunkhoz elkéreztetni minket. Nah végül egy félórára elengedtek minket. Bent voltunk a faházukban egy nagy szobában. Szólt hangosan a zene, tiszta sötétség volt, és csak ketten voltunk lányok. A barátnőmet egy pillanatban vagy 10-en megfogdosták a fenekénél. Én akkor gyorsan az ajtóba álltam. Utána kimentünk a teraszra, jöttek a fiúk is. Én odaálltam a falhoz. A barátnőmmel táncolt egy fiú, és hát tökre a combtövénél fogdosta. Oda akart nyúlni, de a bnőm elhúzta a kezét. Ezek után egy fiú engem is felkért táncolni. Én meg nemet mondtam. Ez volt az első ilyenféle bulim, és beijedtem... De egy kicsit bánom, mert mondta a barátnőm h minden buli ilyen, és tudni kell kezelni a helyzetet, de az nem megoldás, hogy a falnál állok. Mostmár tudom, h úgyis mindegy, de ti is így tettetek volna a helyemben???

14/L

U.i.: bocs a sok szövegért, de így a legérthetőbb


2010. júl. 2. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

nem

én 14 évesen nem is táncoltam volna 18 éves pasiknak

mit gondoltatok, mit akarnak?

örülhettek, hogy ennyivel megúsztátok..

2010. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem mentem volna oda..főleg nem engedtem volna h 10en megfogdossanak..bnőd szerint ilyen minden buli?:Dhááát jóó...:Djól tetted h nem táncoltál azzal a fiúval!
2010. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bnőm majdnem 18...
2010. júl. 2. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha pár évig még kerülöd az ilyen szitukat, iszonyú gáz amikor ittas pasik fogdosnak. Nemhogy nem hagytam volna, kapott volna pár taslit is hozzá...
2010. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
=)
2010. júl. 2. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
én is majdnem 18 vagyok de sztem nem ilyen minden buli:Dfőleg nem vagyok olyan h táncoljak ott a részeg fiúknak akik nem csak táncolni akarnak:Dez az én véleményem
2010. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán elkezdhetted volna őt is ott fogdosni, és meglepni egy jól irányzott ütéssel.
2010. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem minden buli ilyen. Te meg még túl fiatal vagy ahhoz, hogy 18 éves pasiknak riszáld magad.
2010. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!