Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem barátja tabu?

Figyelt kérdés
Exemmel (akivel nagyon jóba, baráti viszonyban vagyunk) van egy közös gyerekünk. Mostanában elkezdtünk kölcsönösen érdeklődni egymás iránt a legjobb batátjával. És az a baj hogy egyre többet gondolok rá, hogy legalább csak 1 alkalommal is de közelkerüljek hozzá szexuálisan. 23 éves vagyok. (Nem történt semmi tetleges, én meg nem vagyok ledér csak eljátszottam a gondolattal) Normális vélemenyeket szeretnék hallani.

2019. márc. 5. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem tabu. Sokan vallják, hogy az ex/testvér/unokatestvér/barát/barátnő stb. barátja/barátnője/exe tabu, de szerintem alapvetően csak akkor, hogy még mindig megvannak az érzések. Ha már nincs (érzelmi) kötelék közöttük, akkor szabad emberek, a szabad emberek pedig nem tabuk.
2019. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
A vér-szerinti családtagokon kívül senki sem tabu!!!
2019. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rockarc ***** válasza:
94%

Nem javaslom. Tipikusan nagyon rosszul is el tud sulni, mind3-an olyan sebeket szerezhettek, ami eltavolit a masik kettotol orokre. Tabunak nyilvan nem tabu, de ha nem is gondolod komolyan, akkor miert robbantanad szet a baratsagot az exed es a baratja kozott? Mert szinte biztos az lesz, es rad sem lesz buszke, hiaba van kozos gyereketek, meg egyelore normalis viszony koztetek. Ez egy olyan ziccer, amit illik kihagyni, tul sok van a negativ kovetkezmenyekbol a masik serpenyoben.


42F

2019. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!