Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gyáva voltam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyáva voltam vagy nem?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hónapja egy férfivel konfliktusom volt és behúzott egy elég nagyot, nyoma is lett. Annyira hirtelen történt, hogy nem reagáltam le, beült az autóba és elment. Én is beültem, de nem mentem utána. Engem azóta is iszonyatosan bánt, hogy mekkora szerencsétlen voltam, pedig nem vagyok egy kis félénk kislány. Engem azóta is bánt, hogy nem tettem semmit. A párom azt mondja, hogy ha visszaütök, akkor lehet kapok még párat. Szerintem akkor is jobb lett volna, legalább csináltam volna valamit. Nem gondoltam, hogy stresszhelyzetben így lefagyok. Életemben nem csalódtam még magamban ekkorát.
2019. márc. 5. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért ütött meg egyáltalán? Mondjuk az se normális, aki csak úgy megüt valakit. Szerintem nem lett volna értelme utána menni, mert még lehet balesethelyzetbe sodort volna. Sajnos sok a nemnormális ember.

De jól értem, hogy amúgy nő vagy? És férfi meg fogta és megütött? Szánalmas. Még akkor is ha valami hülyeséget csináltál.

2019. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mentem a kocsival és lámpázott hátulról, majd félreálltunk, azt hittem, hogy a kocsimmal van valami. Amikor kiszállt, akkor ismertem fel. Szópárbaj, én sem fogtam vissza magam!!!, de nem értem hozzá, majd egyszer behúzott egyet, megfordult és elhúzott én meg közben magamra zártam a kocsit. De vissza se ütöttem, semmi. Nő, igen.
2019. márc. 5. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem voltàl gyàva,az ember nincs konstans felkészülve arra,hogy pofán vágják. Viszont baromira fel kellett volna jelenteni.
2019. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ismerted. Miért nem szálltál vissza és zártad magadra inkább a kocsit? Még örülhetsz is, hogy nem lett komolyabb bajod. Gondolom nem tetszett a nyomorult egojának, hogy egy nő visszabeszél neki.

Max a pasid megkeresheti, és visszaadhatja, amit kaptál.

2019. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tehát valami régebbi ellenségeskedés volt a gyökere.

Nézd, gyáva nem voltál. Az más kérdés, hogy nem tudjuk, mi volt az ellenségeskedés oka.

2019. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A párom ismerőse és őt szidta folyamatosan, az ő kocsijával voltam és gondolom nem látta, hogy ki vezeti. Csak amikor kiszálltam, akkor nem gondoltam volna, hogy ez lesz, de nem is ez a lényeg. A párom meg nem tudja, hogy ő volt, mert tuti megkeresné, azt meg nem akarom. De nem ez a lényeg, hanem hogy iszonyat hülyén érzem magam, legalább lökhettem volna rajta egyet vagy bármi. :S
2019. márc. 5. 23:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah es a parod volt olyan hulye hogy nem kerdezte meg mibol lett a serulesed...
2019. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3as irja jól.Ez nem a te hibad.Teljesen normal reakció.Ismeretlen nem megszokott szituaciora nem tudtad fél masodperc alatt lereagálni.


Ha pl hozzá lennél azokva a konfliktusokhoz,kontaktsport,gyerekkkori rossz iskola,Agressziv szulok,akkor talan reflexből vissza tudtal volna ütni.


Elhiszem hogy bánt,Minden ferfit bantana nem csak teged.

2019. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég fura szitu ez így hogy nő vagy.Sajnos férfiként is le tud fagyni az ember hasonló szokatlan szituációkban.Ez nem gyávaság hanem hibás gének.Egyszer megfejeltem egy srácot az utcán (okkal) de még jó hogy nem mert utánnam jönni mert azon kívűl hogy sétáltam tovább nagyon hülyén éreztem magam.Darabos lett a mozgásom még a levegőt is máshogy vettem úgy 5percig.Nem tudom mi ez de elég rossz volt.
2019. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!