Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok magányosak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem vagytok magányosak, akik régóta nincsenek kapcsolatban? Hogyan viselitek?

Figyelt kérdés
Én egy ideje egyre nehezebben. Tudtok tippeket adni, hogy elvonjam erről a figyelmem?
2019. márc. 6. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Rosszul viselem főként,de ez van.Magány ellen nincs ellenszer.Ideig-óráig jó lesz,aztán mivel vágysz valakire,így alapjában a helyzet nem változik.Ismerkedjél.
2019. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem értelek titeket. Nekem soha nem volt senkim, nincsenek barátaim se, mégse voltam soha magányos. Vagyis de, voltam, amikor más emberek társaságában voltam. Akkor tényleg magányos voltam, és vágytam vissza a csendbe és az egyedüllétbe.
2019. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Régóta egyedülálló vagyok, de csak ritkán érzek magányt. Azt a rövid időszakot meg át lehet vészelni. Kösd le magad, viszont ha semmiképp nem tudod magad jól érezni egyedül, akkor ismerkedj.
2019. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok magányos. Attól még, hogy nincs párom nem élek remeteként és nem vagyok elzárva a külvilágtól sem. Valamint nem is görcsölök azon, hogy nincs párom. Értelmetlen és felesleges is lenne. Van munkám, vannak barátaim, foglalkozom a családommal meg hobbimal. Szóval egyedülállóként is teljes az életem. 33/F
2019. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne nézz olyan filmet, amiben szerelmi szál található.

Vagyis ne nézz filmet lényegében.

Nekem ez sokat segít.

F

2019. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Sose voltam társfüggő,sose akartam komolyat. Aztán felhagytam a bulizással, pasizgatással, vagy normálisat akartam vagy senkit. Nem is hiányzott, most pár hónapja elkezdett hiányozni a szex meg úgy az egész. De nem fekszem le akárkivel. Van egy férfi, akivel barátkozom, valamiért szimpatikus dumálgatni...átlag alatti, de ő néha flörtöl, és jól esik, és talán kezd egyre kevésbé zavarni, hogy úgy néz ki, ahogy.


Bocs, hogy a figyelemelterelésben nem tudtam segíteni, mert sose volt olyan gondom.

2019. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően se barátra sem semmilyen emberi lényt maga körül nem hiányol valaki,akkor az elég nehezen tud hasznos tanácsot adni olyannak,akinek viszont igénye van erre.
2019. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munka, képzés.
2019. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!