Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért nem képesek elhagyni a barátnőjüket, és szinglinként ismerkedni? Normális hogy ez nekem rosszul esett?

Figyelt kérdés
A férfival nem netes társkeresőről ismerjük egymást, hanem az életben. Már amúgy évek óta ismerjük egymást látásból, viszont egy munkahelyre kerültünk, ahonnan engem áttettek 1 hét után máshová. Viszont egyedülállóként rám írt Facebookon, beszélgettünk. De viszont azt írta hogy jó volt velem beszélni, majd még beszélünk, utána nem írt. Viszont újra kitette hogy együtt van a barátnőjével. Ez nekem rosszul esett, mert azt éreztette hogy tetszem neki.
2019. márc. 6. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Több dolog is eszembe jut ennek kapcsán:

1. A pasinak esze ágában sincs elhagyni a barátnőjét, csak szórakozik


2. szakítottak/összevesztek leszedte facebookrol, hogy együtt vannak, ismerkedett, de kibékültek a barátnőjével és ezért nem írt többet


egyik sem zárja ki azt, hogy tetszettél/tetszel neki, csak az bizonyos, hogy nem akar tőled semmit.

2019. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem csak egy jutott eszembe.Az ilyen döntédképtelen,határozatlan férfival,aki az aktuális érzelmei alaoján "szórakozik" másokkal,azzal jobb is hogy nincs semmi.

Egyébként simán el tudomképzelni,higy ennek ellenére még tényleg fog írni.

2019. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem túlkomplikálod a dolgot. A pasi és a barátnője szakítottak, te magad is azt írod, hogy egyedülálló volt, amikor veled beszélgetett. Aztán újra lett barátnője, így veled már nem beszélgetett tovább.

Nincs ebben semmi különleges.

Szólhatott volna arról, hogy becsajozott, ez igaz. De akkor előrébb lennél bármivel?

Lépj tovább, viselkedj intelligens felnőtt ember módjára!

2019. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írt azóta amúgy a barátnője mellett is. Ha nem volt érthető amit leírtam az ex barátnőjével jött össze újra, nem egy új nővel.
2019. márc. 6. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátnő személye lényegtelen a dologban. Veled akkor beszélgetett, amikor szingli volt, és ez a lényeg. Amikor lett barátnője, téged lerázott. Ennyi. Ez a történet ilyen egyszerű. Vagy igazából mire számítottál? Arra, hogy néhány levélváltás után feleségül kér?!

Tényleg nem értem a hisztid.

2019. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem rázta le,mivel azóta is írt mióta kibékült exével.Szerintem ez csak a lesz*arom tìpusoknak nem esik rosszul.(2)
2019. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!