Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak? Mindenki így fogja fel? Vagy én vagyok konzervatív?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedek valakivel akár neten akár élőben mindenkinek tetszem, de amikor megtudják, hogy nálam csak hosszú idő után lehet szex, akkor mindegyik megváltozik és már nem találnak olyan érdekesnek. Valamint az sem erény számukra, hogy szűz vagyok, bár szerintem 17 évesen ez alap. Az elveimet nem adom fel egy férfi kedvéért sem, lehet ez önzőség, de nem fekszem le valakivel csak azért, hogy megmaradjon mellettem. Mellesleg az őszinteségemet sem díjazzák, hogy rögtön az elején kikötöm azt, hogy kb 10 hónap után lehet szó szexről.Minden férfi ilyen aki ezt nem bírja elviselni?
2010. júl. 2. 19:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Én szivesen megismernélek :)

és díjjazom az őszinteséged :D

csak kár h 3 év van köztünk... xD

14F

2010. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm, első ember aki megért:) Hát igen a korkülönbség:/
2010. júl. 2. 19:46
 3/41 anonim ***** válasza:
42%
egy szexuálisan passzív lány elveszti a nőiességét. már ha 17 évesen lehet nőiességről beszélni.
2010. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindenki például 16 évesen én se. Én úgy vagyok vele most is,hogy hosszútávú kapcsolatot tervezek és én a barátnőmnek akarom a legjobbat,akkor fekszem le vele amikor ő azt kívánja,nem eröltetem rá és nem a p*csömre gondolok. Mondtam neki,hogy nem kell elhamarkodnunk a szexet, de amikor szeretné akkor orálisan kielégítem stb. Igazából még csak most fogunk összejönni stb,de ezeket jó egy kapcsolat elején letisztázni. Szóval nem általánosítanék,de igen sajnos férfiak körében sokan csak a f*szukra gondolnak,nem pedig arra,hogy a barátnőjüknek is jó legyen.

Egy 16 éves srác.

2010. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%
Jól csinálod, így ki lehet szűrni azokat, akik csak kalandot akarnak.
2010. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Beviz Elek ***** válasza:
41%

Én megértelek. Vannak elveid, amik mellett kitartasz. Nekem is vannak elveim. Pont az ellenkezője mint a tiéd. Fiatal vagyok. Nem várok 3 hónapot sem egy lányra, mert én nem bírom ki addig. Én úgy vélem, hogy minden kapcsolat alapja a jó szex.

Van aki engem nem ért meg ezért. Van ki téged nem ért meg a te gondolkodásod miatt. Minden ember más. Hidd el, sok olyan beállítottságú srác van mint te :)

(én is olyan voltam 14 évesen)

Hidd el, megtalálod az igazit :)

20/f

2010. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
15%

Én meg írjak ki egy olyan kérdést, hogy minden nő egy ordas nagy k*rva?

Nyilván azért van, mert a macsó, műmájerek kellenek neked. Akik köztudottan csak a szexre hajtanak.


Azt tudom tanácsolni, hogy add lejjebb az igényeidet, mind anyagi, mind macsósági téren, és fogsz találni olyan srácot aki megérti.

22F

2010. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
20%

És a 20F-nek teljesen igaza van. Nincs az a srác aki ebben a korban várna ennyit!

Mi van ha a 9,5. hónapban gondolod meg magad, hogy hoppá ő mégsem kell. Srácnak meg elb@sztad 9 hónapját a semmire.

Én például ezért sem lennék benne ilyen hülyeségekben.

2010. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem egy gazdag, divatmajom férfira vágyom, csak egy olyanra akivel lehet beszélgetni, szórakozni szex nélkül. Persze ha kiismerem eljön annak is az ideje, de 5-6 hónap alatt sem lehet valakit kiismerni. És minden nő egy or..s k.rva? Épp én nem vagyok az. Mégsem kellek senkinek, mert nem adom magam könnyen.
2010. júl. 2. 19:57
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen vagyok. =)

Amelyik pasi ilyen, hogy otthagy ezért, az nem is érdemli meg, hogy foglalkozz vele.

Vannak még normális pasik =)

16/L

2010. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!