Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor, mitől, hogyan mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, mitől, hogyan mennyi idő után lesz csak a vágyból szerelem is?

Figyelt kérdés

Úgy érzem csak vágyat érzek ha rá gondolok. Tudatmódosult állapotban maszturbálni kezdtem, rá gondoltam, utána megint rá. Gyönyörű dolgokat láttam, de neki ezt nem merem elmondani. Nem merem közölni felé, hogy vágyom a közelségére, mint lelkileg (talán mégjobban), mint testileg.


22l

23f


Nagyon tisztelem őt és felnézek rá, rengeteget gondolok rá. De ez még mindig csak vágy, úgy érzem. Elég sokat tudunk már egymásról, de még mindig nagyon nagyon messze vagyunk egymástól. Ha érzem, hogy van ez a tér, amire vágyom hogy kisebb és kisebb legyen (közte és köztem) és úgy érzem lehet, akkor lehet, hogy lehet belőle szerelem?


2019. márc. 9. 01:58
 1/2 10 deka farhát ***** válasza:
Mindent lehet.
2019. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vágy és a szerelem együtt járó dolog, jobb esetben! Ha nem, az annak az oka általában, ha vki-nél nem olyan mértékű, nincs meg vmelyik, v nincs kémia.Részedről ez kizárt mert kémiai anyagokkal rásegítesz :D Nem kéne kár érted ! Az koránt sem biztos, hogy ő nem érez úgy irántad. Kérdezd meg vagy gondolkodj el rajra mi lehet, és változtass rajta. Bókolj neki vedd észre a jó tulajdonságait, ezt szép fokozatosan egy egy mondatban add tudtára, ne egyszerre.udvarolj neki. Sok fiú ott rontja el h szerelmet vall, hosszú monológban. A csaj ha nem érez úgy meg azt sem tudja hogy adja tudtára, h bírlak de nem úgy....Szóval ne rohanj ajtóstól..., és szorgalmasan tedd amit érzel azzal senkit nem bántasz, nyilván szer nélkül! Menne az úgy is, lehet az a baja veled.
2019. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!