Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy alakuló,1-2 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy alakuló,1-2 hónapos kapcsolatban a párod egész nap nem írna vissza, kiakadnál?

Figyelt kérdés
Pedig közben többször is volt online. A 2 üzenet között kb 12 óra telt el. Nekem ez nagyon sértő. Máskor meg szinte egész nap üzenget. Lehet, hogy valaki mással beszélget?

2019. márc. 6. 08:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
66%
Akkor is rosszul èrintene,ha fogalmam sincs hol online,vagy nem.A kiakadnék mondjuk erős túlzás,de biztos hogy rosszul érintene,ha reggel írnék,ő meg max másnap reggel méltatna válaszra.Lennének gondolataim mondjuk ùgy.
2019. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Én sem úgy akadok ki, hogy lekiabálom a fejét(amúgy sem tudnám, mivel távkapcsolat:D), csak szimplán nem írtam neki vissza azóta, nem is fogok, keressen ő, ha érdeklem. Tegnap este 9-kor reagált az aznap reggeli üzenetre..
2019. márc. 6. 08:30
 3/43 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes.Ezek szerint minden más elsőbbséget élvezett.Jól teszed állj Te is így hozzá.

Megkérdezhetem mit írtál neki?

2019. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
11%
Nem akadnék ki. A közösségi oldal onlinenak jelez engem is, csak azért, mert fent van a telefonomon és nem akarok állandóan ki-be jelentkezgetni, de ez nem jelenti azt, hogy éppen aktív is vagyok.
2019. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
62%
Jó sokáig nem írnék neki, ha rám ír, mert ez netto bunkoság. Vagy direkt csinálja, hogy kaparj érte vagy nem érdekled eléggé.
2019. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
73%

Én nem vagyok egy telefonnyomkodós, engem nem zavar, ki mikor ír vissza nekem. Ha viszont nekem kell írnom valakinek választ, aki fontos, arra rövid időn belül sort kerítek. Semmibe nem kerül, kb. 1 perc. Azt is tudom akkor jelezni, hogy elfoglalt vagyok és később beszélünk.

A távkapcsolat meg... Ha alapból így kezdődik és nem kapcsolat közben kerültök egy rövid időre távolabb, az élből komolytalan nekem. Akkor is beszélgethet mással, ha nem jelzi elérhetőnek. Nem ezen fog múlni.

2019. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem az a lényeg hogy látta e online vagy sem.Az a baj,hogy nem válaszolt,egész nap tett rá.Aki fontos annak válaszolok.Ez kb.akkor is fura,ha még nem járunk csak ismerkedünk
2019. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
3%
Amikor éppen el vagyok merülve egy munkában vagy megbeszélésen ülök, nem a telefonomat nézegetem, hiába csipog. 12 óra teljesen normálisnak tekinthető teljes munkaidő és munkába járás mellett, ha nem a szomszédban van a munkahely.
2019. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehetséges, hogy valamilyen dolga volt?
2019. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
34%

Én leszarom a facebookos üzeneteket, utálom, van, hogy nem is válaszolok vagy csak jóval később, ha eszembe jut. Lehet ő is ilyen. Ha beszélni akarok valakivel, akkor felhívom.

Ezért kiakadni szerintem nagyon gyerekes dolog.

2019. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!