Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdjük ott hogy én 1 reményte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjük ott hogy én 1 reménytelenül csúnya 14 éves lány vagyok aki ráadásul szemüveges de belezúgtam 1 fiúba aki naon naon. Jóképű és cuki. mások is szemet vetettek rá ugyhogy esélyem sincs. Most mitcsináljak magammal? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 21:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
Szűk farmer, kivágott felső, melled egy kicsit felnyomva, és észre sem veszti a szemüveget :P
2010. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

:D Kezdjük ott, hogy Mindenki az, akinek hiszi magát!:D

Szerintem újíts be pár új ruhát, amiben tetszel magadnak, ennek következtében elvileg nő az önbizalmad is, így btrabb leszel.Nem veszíthetsz semit, ha ezt megpróbálon...(nah jó, egy kis pénztXD)

ÓÓ, első válaszoló, tényleg?:DXD

Ha van kedved írj már priviben pár adatot, amivel MyVipen rád tudok keresni, komolyan mondom, már kíváncsivá tettél:D


17/F

2010. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
ja akkor már én is kíváncsi vagyok
2010. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
79%

Amint elolvastam a dolgokat azzonal bejelentkeztem h elmondjam, hogy nagy butaság amit mondasz:)

Én sem vagyok nálad jóval idősebb, de pár éve ugyan azt gondoltam magamról sőt nekem is vannak dolgaim amiktől elbírnék tekinteni és akkor bobázó lennék de ha senkin nem lenne hiba akkor az milyen dolog lenne:( Nem kell h önbizalom hiányod legyen azért mert a ami 14 évesek úgy néznek ki mint a szakadt ribancok elnézést a kivételnek:)

Hidd el ha aranyos vagy vele kedves kicsit kicsíped magad nem nagyon csal az átlagnál jobban akkor hidd el észrevesz. nem kell kidobni a melleid meg nem kell tenni- venni magad legyél önmagad ha önmagadért nem szeret meg hanem összejön egy ilyen kis ribkóval akkor átlagos kamaszodó 14-15 éves fiú van még időd és biztos észrevesz a sok tucatl ány között téged az igazi *.*

REMÉLEM összejöna dolog és kicsit fel lelkesítetelek:$:):) L/15

2010. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

mindenen lehet változtatni, csak elöször az kéne hogy megtudjuk mik a problémáid, ha nem érdekes arc berendezésel születél (ugyértem valamid torz, pl oszt társamnak kacsa szája van, kancsal, hiányzik valamien test része stb) ha ieneid nincsenek lehet segiteni, ha ducci vagy le-lehet fogyni! ha patanásaid vanak tudok rá remek ötletet amivel el lehet tüntetni, egy szexi ruha, jo haj és minden tökéletes is :D ha akarod szivesen segitek csak irj privit =]

16L

2010. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha egy lány azt mondja magáról, hogy csúnya, akkor biztos, hogy az ellenkezője igaz. Fénykép nélkül nem lehet eldönteni, de biztos, hogy nem vagy csúnya.
2010. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
44%
kereszt neved??
2011. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
44%
Fontos lenne a kereszt neved!!
2011. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
72%
ezt véletlen nem én irtam?? merté n is ebbe a heéyzetbe vagyokcsak én 11 évesen ésnem vaok szerelmes. a szemüveg csúfit!! jó neked 15 éves vagy lehet kontaklencséd. vedd le szemüveged és nézz tükőrbe! hogy nézel ki jobban? és a kövi szemcsi választásnál már kontakot válaszz.mekkora a hajad?? milyen az arcformád? ovális fejalak kicsi haj (kb. állig érő) kerek fejalak négyzet beütéssel hosszú göndör haj bár én nem értek hozzá :)
2011. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
62%
Ez attól függ mennnyire vagy csúnya...Ha 30kilfós kapafogú bajszos büdösszájú csaj vagy akkor felejtsd el. Én az ilyen csajoktól undorodok és más is. Ha nincs bajszod , nem vagy igénytelen , nemvagy kórosan sovány , nem vagy ragyás , akkor elég jók az esélyeid.14éves korba a testalkatod miatt még ne aggódj ( ha tényleg nem vagy nagyon sovány )Dagatt se legyél :D . Az ember sokat változik..Én 10évesen voltam reménytelen szerelmes kis dagi gyerek voltam. Ráálltam a konditeremre, megnyúltam , és azóta midnig van barátnőm. Nemkell feladni de ha olyan vagy amilyet leírtam akkor inkább keress hozzád illő pasit..
2012. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!