Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem nem konkrétan az emósok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem konkrétan az emósok tetszenek, hanem az olyanok akik úgy öltöködnek de nem vagdossák magukat meg ilyenek. Mi is erre az az angol kifejezés?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól h vki emós, nem vagdossa magát -.- Vannak oanok akik vagdossák mert sok sz@r történt velük van aki nem... ez az életérzésről szól nem a vagdosásról bakker

17/F

2010. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mendus ***** válasza:
emotional vagyis emocionális (asszem ebből az angol szóbol van az emo rövidítés), vagy nem erre a szóra gondoltál?
2010. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

olyan hogy emos nincs, olyan van hogy emo!

am nekem is tetszik az emo fiuk haja, de persze a jobbikoké mert vanak elég nyomorékok...

2010. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán azok a scene-k
2010. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A "goth" szóra gondolsz?
2010. júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Scene

Egyébként ők még nyomorékabbak, mint az emo-k.

2010. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!