Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért veszik személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért veszik személyes sértésnek a barátzónát?

Figyelt kérdés
Nem úgy működünk,mint ti.Nem Működik mindenkivel a kémia,de emberként nagyon szerethetném azt a srácot,erre besértődik (és nem egy ilyen volt) hogy nem akarok vele komolyabbat. Miért degradáló és sértő ha valaki barátként néz rátok? Most természetesen nem azokra az esetekre gondolok ahol direkt hangsúlyozza a lány,hogy olyan pasit akar mint te csak ne te legyél,hanem a szimpla normál barátságot.
2019. márc. 11. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

Talán mert nagy általánosságban az összes nő ugyanúgy sorolja be a férfiakat: aki egynél csak barát, mert nincs meg a kémia, az az összes többinél is nagy valószínűséggel így lesz. Aki pedig egy szerint "helyes", az majdnem az összesnek bejön.

Persze nem 100%-ig így van, de a tendencia egyértelmű. Akit már a tizedik lány tesz barátzónába, mert hogy milyen jó fej csak nem elég jóképű, az jó eséllyel frusztrált lesz, igen.

2019. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Mert a barátzóna azt jelenti, hogy lelki szemetesnek nézitek a férfit, olyannak, akit kényetek-kedvetek szerint kihasználhattok a "baráti" alapon. Az a baj, hogy szerintetek ez egy egyirányú utca, mi adunk, ti meg elfogadjátok, és közben összevissza kúrtok másokkal.
2019. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1# közel sem egyforma a lányok ízlése

2# ez miért lenne törvényszerű? Én ugyanúgy szeretnék barátkozni egy fiuval mint egy lannyal,nem lelki szemetsnek nézni.ugyanúgy meghallgatom a problémáit

2019. márc. 11. 12:42
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Mert a férfi egyáltalán nem barátkozni akart. Ha egy nővel (vagy bárkivel) barátságot akar, eleve máshogy kezd hozzá.
2019. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 StevenUp ***** válasza:
51%

Mert a nőnek könnyebb az ha barátzónába teszi a srácot... Miért? Felvázolom:


Adott a srác aki meg akar dugni... És odamegy és erőlködik és próbál a kedvedre tenni hogy végre együtt lehessetek.

Erre a nő mosolyog, elhúzza előtte a mézes madzagot azzal hogy vállalja a közös találkát meg az ingyen kávèkat meg mit tudom én... Aztán a nő ennek a pasinak a szeme láttára összejön egy másik sráccal aki fele annyit se tett meg a csajèrt mint az a szerencsétlen... Aztán a kapcsolatot tönkre megy te meg szaladsz vissza a "legjobbfiubarátodhoz" hogy ecseteld neki hogy mennyit szexeltetek azzal a tuskóval és a srácnak nem csak végig kell néznie hanem te általad végig is kell hallgatnia..


A következő mondtatot nem tudom nevetés nélkül leírni, de:

A pasiknak is vannak érzései... És pont az olyan teszetoszáknak akik neked nem alkalmasak pasinak mert vannak érzelmeik amiért lógsz is velük: mert vannak érzéseik ezt töröd szépen lassan össze és ez nagyon tud fájni...

Aztán teremtesz egy bunkó f*@zt ezzel aki majd ugyanolyan S**ggarc lesz mint aki téged is hülyére vett és ő meg hülyére vesz egy másik csajt aki egy másik nyominak sír arról a srácról akit az ilyen lèlektelen, mentálisan zavart, erkölcsileg torzult nők tesznek tönkre mint azok akik felteszik a kérdést hogy : "miért zavarja a pasikat ha barátzónába kerülnek??"


Hát ezért. Mert ők megadnák vagy legalábbis megpróbálják megadni azt amire te vágysz és te ezt észre sem veszed mert neked a lèlektelen mások által már tönkretett macsó alfa hím kell ... :D


Bocsi túl sok Így jártam anyátokkal-t néztem :D de a lényeg ami lényeg: az olcsó nőket azok az agyatlan zombik teremtik akiket az ilyen olcsó nők teremtettek

2019. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Mielőtt még tovább mennétek a gondolatmenetben

Leszbikus vagyok es barmi probalkozasom ellenere az is maradok

Szóval nem fogom egy másik pasiért otthagyni csak barátkozni szerettem volna

2019. márc. 11. 12:47
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Mert olyannak veszik, mintha tökön rúgták volna őket.
2019. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Akkor eleve így kell indítani.

Az első pillanattól mondani kell.

2019. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Akkor te vagy a balfék.

Ha nem bírod kinyögni, hogy leszbikus vagy, akkor magadra vess.

2019. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődéaről van szó,hanem csalódásról.Csalódott ismét az életben,önamagában a nőkben..
2019. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!