Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és még szűz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és még szűz. Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Tudom, hogy még fiatal, előttem az élet stb, de kezdem napról napra rosszabbul éreznem magam.Nem tartom magam egy kimondott szépségnek, átlagos lány vagyok, hosszú hullámos világos haj, barna szemek, átlag alkat, de természetesen adok a megjelenésemre. Még sose volt barátom, körülöttem viszont az összes barátomnak volt vagy van párkapcsolata, nyilván beszélünk ezekről napi szinten. Mostanság mindig kérdezik, hogy mikor lesz már valakim, család is,és egyre kínosabb. Nagyon zavar ez az egész, mert úgy érzem eddig akárki, aki szeretett volna tőlem bármit is az a szexre ment, sose akart még senki igazán velem lenni. Egy barátnőm szerint "élnem kéne az életet" és kihasználni ezeket az alkalmakat. Eddig ezt nyilván nem gondoltam helyesnek, de mostmár esküszöm elgondolkodtam rajta. Ez szégyen?

2019. márc. 15. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Az a szégyen, ha nem azt teszed amit jónak látsz.
2019. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen bizony... ilyen hülyeségen elgondolkodni.

Mivel lenne jobb ha 5 pasi megdugna jövő hétig? Nem lennél ettől boldogabb mivel nem tűnsz ilyen sekélyes embernek:) Később pedig ezt bánnád mert nem találnál normális srácot aki szóba áll veled.

Össze fog jönni a dolog ne izgulj. Anno egyik exemnek is én voltam az első és ő is 18 volt.

2019. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel hidd el nem vagy egyedül. Aki ez miatt megszól az saját magát írja le. Nem az tesz emberibbé, hogy volt e kapcsolatod vagy sem. Hasonló helyzetben vagyok mint te, de egy pár évvel idősebb vagyok és sose gondoltam azt, hogy ez baj lenne vagy pedig szégyen.
2019. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Az én exemen végig ment már a fél város. Rengeteg pasival szűrte össze a levet és tette szét nekik.

Én voltam neki az első. És mivel első szerelem, gondolhatod, hogy mennyire megvisel a tudat, hogy olyan ember lett. Persze ma már keresztül néz rajtam simán.

Folyamatosan csalogatja a pasijait mindenféle lelkifurdalás nélkül.

Szerintem kettőtök közül te vagy a normális. Cselekedj helyesen. Nem attól élsz, hogy minden héten más kefél.

2019. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első exemmel együtt veszítettünk el a szüzességünket anno. Mind a ketten 18 évesek voltunk és nagyon szép lány volt. Csupán várt az igazira és úgy tűnt minden szuper lesz.

Szerintem nem kell mindenáron ezen gondolkodni. Próbálj ismerkedni, biztos vannak próbálkozások. Ha egy fiú igazán szeret tud is várni egy darabig, ne add oda magad könnyen.

Jelenleg 23 éves vagyok és nagyon nem szeretem ha egy nőt könnyedén meg lehet kapni.

Küzdjenek érted! :)

2019. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem csúfolt az egyik barátnőm, mert 19-20 évesen szűz voltam. Akkor azt hittem én vagyok a gáz, de azóta rájöttem, hogy csak egy ordas kis dög volt, aki a piszkálódásban élte ki magát.

Nem szégyen szűznek lenni, engem 20 éves koromig nem is érdekeltek nagyon a fiúk. Van ilyen is.

2019. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Az én páromnak 22 éves koráig senkije nem volt, semmilyen szinten-apróbb kavarásokon kívül. És teljesen normális, nincs vele semmi baj, egyszerűen csak így hozta az élet. Ez az egyike azoknak a dolgoknak, amiket tok felesleges erőltetni, majd jön, és akkor nagyon jó lesz, de ettől nem lesz senki sem több, sem kevesebb.
2019. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van hogy 18 évesen még nem ment rajtad végig a focicsapat.

Majd ha meglesz az igazi akkor megtörténik.

Mindenki úgy odavan a párkapcsolatától(közben meg egy rakás szar nekik), meg mindenképpen rá akarják tukmálni másokra is.

21 évesen lett barátnőm, akkor vesztettem el, akkor volt az első csók stb...

Teljesen jó volt. Nem vagy elkésve, ne siettesd, és ne foglalkozz mások beszólásaival!

2019. márc. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek kellene lennie a normálisnak.Mármint, hogy 18 évesen még "érintetlen" vagy. Ne akarj megfelelni senkinek! Csak azt csináld amit Te is szeretnéd!
2019. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legyél türelmesebb picit, 25-30 éves korodig ráérsz...
2019. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!