Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ted Bundy szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ted Bundy szerintetek is vonzó pasi?

Figyelt kérdés
Hogy lehetett egy ilyen elmebetegnek családja..
2019. márc. 16. 06:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól néz ki.

Megjátszotta magát, és nyilván nem ugyanúgy viszonyult az áldozataihoz, mint a családjához.

A róla készülő filmet biztos megnézem, mert érdekesnek tűnik.

2019. márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudod, hogy a kitalált figura Ted Bundy nem azonos az azt játszó színésszel? Ted Bundy egy kitalált figura, az amerikai pasi ironiája. Ahogy a felesége a filmben az otthonülős amerikai háziasszony ironiája. Igazából az egész film az amerikai család iróniája, kezdve a semmire sem vitte családfővel (a cipőbolti eladó a társadalmi ranglétra alján van Amerikában), az otthonülős pénznyelő feleséggel, a buta szőke kislányukkal, és az idétlen fiukkal, akinek szintén semmi sem jön be. Nem, ez nem vonzó. A szìnész, aki Ted Bundyt játszotta, jól néz ki. Hogy ezek mellé az életben milyen belső tulajdonságai vannak, nem tudom. Viszont csakádja van, megtalálta a párját.
2019. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

7:50,eltevesztetted a hazszamot kicsit.akorol te beszelsz, az Al.

Nekem amugy nem jin be kulsore Ted,marmint annyirs nem elajulos, de kisugarzas meg sarm kell

2019. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ted Bundy sorozatgyilkos.
2019. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Sok pszichopata magas intelligenciával rendelkezik,és megtanulja imitálni az érzelmeket,így manipulálva a többi embert. Szinte minden sorozatgyilkos a történelem során pszichopata volt,de sokszor lesznek politikusok,vállalatigazgatók pl.,szóval magasabb pozíciót betöltő emberek. Egy Ted Bundy féle sorozatgyilkost elég nevetséges 'vonzó pasi vagy nem' kontextusban emlegetni.
2019. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem sok köze van a pszichopátiának ahhoz, hogy ki néz ki jól és ki nem.

Amúgy átlagost mondanék rá, az össze nem nőtt szemöldök jót tett volna neki.

2019. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam róla egy valódi videófelvételt..igen jókepu,nekem bejött.
2019. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Clay Morrow ***** válasza:
Férfi szemmel én nem mondanám annak, de ha annyi nőnek a fejét oly könnyen el tudta fordítani, akkor azok szerint abban az időben az lehetett. Meg nézz körül a neten, sok nő csorgatja a nyálát rá, bár mondjuk az internetes szférában még Charles Manson-ra is tehát...
2019. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én egyszer találkoztam egy nővel, aki egyébként biztosan pszichopata volt, hideg kék szemekkel és mosollyal. Már ahogy rám nézett is erősen a hatása alá kerültem, és afféle vonzódás is kialakult bennem iránta. De éreztem, hogy valami nem stimmel nála, szerencsére nem közeledtem hozzá, bár nem hinném, hogy veszélyes lenne. Viszont így utólag, objektíven nézve azért nem mondanám jó nőnek, sokkal szebbek vannak nála. Inkább csak a szokatlansága volt rám hatással. Így meg tudom érteni azokat, akik Ted Bundyval voltak hasonlóan, de attól még ő egy kegyetlen, perverz sorozatgyilkos volt, így nincs miért odalenni érte. Én egy dolgot tudok javasolni a fiatal lányoknak (és fiúknak), legyen eszük, ne hagyják, hogy túlságosan az érzelmeik vezessék őket!
2021. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!