Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám titkolni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám titkolni hogy több pasi is támogat?

Figyelt kérdés
Fodrászként dolgozok és legelőször 1 férfi ajánlotta fel hogy vacsorázunk együtt, bele mentem mert szimpatikus volt és jó ajánlatot is adott illetve nincs kapcsolatom sem.Aztán idővel tovább adta az elérhetőségem és 2 ilyen férfi lett még az életembe és elég jól keresek vele a főállásom mellet.Ebből törlesztem a lakás hitelem és vettem már magamnak egy új autót is.De a szüleim meg egy két ismerősöm érdeklődnek miből telík mindenre,de nyilván nem akarom bevallani az igazat. 24n
2019. márc. 6. 12:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, azért, ha nem tök hülyék, azért sejtik, hogy qrva vagy, ha már drogdíler nem is.

32/f

2019. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy első is mondja. Ha nem hülyék, nyilván sejtik.
2019. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%
Elég rossz fodrász lehetsz,ha nem tudod megmagyarázni miből telik ezekre.Az én fodrászomnak.pl.(mezei) elég sokmindenre,anélkül,hogy bizonygatnia kéne nem gigolo.
2019. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
17%
Ne aggodj a mai vilagban ez mar normalis ,10bol 8 no ezt csinalja!
2019. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mindenki tudja, hogy egy fodrász kb mennyit keres. Ha lesz egy drágább autód, jobb ruhák, ékszerek bármi, egyből gyanús lesz. Tök mindegy mit csinálsz, nem mindenki hülye, és nem mindenki veszi be, hogy a vágásból - festésből telik. Mondani senki nem fogja : " hé Kati, hát arulod a tested, abból vettél autót?" csak a hátad mögött fogják ezt beszélni. Ha külvilág felé nyíltan költekezel, akkor miért akarsz mégis titkolózni? A kettő együtt nem megy. Hazudd azt, hogy hitelre vetted az autót.
2019. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
14%
Gyereke van,építkeznek,robogó,kocsi,hitel,és még nyaralásokra is futja,èvente többször.Persze van felesége,de ha levesszük a felét még akkor is bőven jó(3)
2019. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan elmondhatod, nincs abban semmi rossz, hogy vacsoratársaság vagy. Csak el ne hízz!
2019. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem költekezem túlságosan, 1 jobb autót vettem a pénzből (1,5m Ftért) és fizetem a hitelem ami a lakáson van, csak eddig ebbe adtak a szüleim havi 45e Ft-ot és szóltam nekik hogy nem kell utalni mert jobb lett a kerestem, eleget segítettek így is.A kocsit kidumáltam hogy hitelre vettem, csak anyunak van kulcsa lakáshoz, és tegnap bejött úgy hogy előtte kb 15 percel értem haza, ledobtam a kosztümöt magamról és mentem fürdeni.Csak hétfőn nem tudtam mibe menjek el a pasival Visegrádra egy csomó jobb ruha is (kosztümök,cipők, ékszerek) kint volt a szekrényből mert siettem.És érdeklődött, honnan van ennyi új holmim.
2019. márc. 6. 12:36
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
Nincs közük hozzá, neked sincs bejelentési kötelezettséged.Jo fodrász általában jól keres.Én utálom, ha turkálnak a zsebembe!
2019. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Vetted ,mert jól megy az üzlet,és dőzsölsz,mert régen tehetted meg,hogy beszel agadnak szép dolgokat.Mit gondolsz anyuka miért modtam,hogy nem kell a 45 e?Hogy ennyirne tudj kitalálni valamit!?
2019. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!