Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A természetes fekete, hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A természetes fekete, hosszú hajú lányok jobban vonzzák a férfiakat mint a szőkék?

Figyelt kérdés

Ezt vettem észre mostanában, és szívesebben lennék fekete mint szőke, de már próbáltam és nagyon nem állt jól.

Úgy néztem ki mint akin paróka volt, természetellenes hatást keltettem.


Vannak olyan férfiak, akiknek tetszenek a fekete, hosszú hajú, fehér bőrű lányok?


2019. márc. 16. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Végzetem a fekete hosszú hajú és kék szemű nők!
2019. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a barna vagy szőkésbarna színű haj tetszik a legjobban.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van, akinek ez tetszik jobban, van, akinek az, nem lehet megállapítani, hogy a fekete vagy a szőke nők szebbek átlagban.

Maximum azt, hogy az adott lány vonzóbb-e a férfiak számára fekete hajjal, mint szőkével.


Hogy a fő kérdésre is válaszoljak:

Természetes szőke, hosszú hajam van. Volt, akinek pont emiatt tetszettem, volt, aki egész életében a sötéthajúakat kedvelte, mégis szépnek talált a hajam ellenére, sőt, olyan is, aki konkrétan a hajamat találta nagyon szépnek, holott korábban sose vonzódott a világos hajúakhoz.

Most ha azt mondanám, a szőkék többeknek tetszenek, mert én ezt tapasztaltam, az hülyeség lenne, hisz nyilván az érdeklődött utánam, akiknek a szőkék (is) tetszenek.


Ha nem illik a fekete, ne legyél az, csak mert szerinted sokaknak tetszik.

Ha mindenáron sötét hajat akarsz, befestheted nagyon sötét barnára is, nem keményíti meg annyira a vonásokat, mint a fekete, természetesebben is néz ki.

2019. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont a fekete haj jön be a legkevésbé.
2019. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kék szemmel nálam kiütéses győzelemmel győz a nő ilyen esetben.
2019. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Én szőke hosszú hajú,kék szemű vagyok. A párom gyengéi a barna/fekete haj,barna szem volt régen. Aztán itt van,tessék ,pont az ellentéte. Sokan megbámulnak,ha egyedül vagyok leszólítanak. Ami cseppet nyűgös,mert annyira szeretem a párom és csak ő létezik számomra,hogy a leszólgatósok miatt kellemetlenül érzem magam . A hajam égnek áll amikor füttyögnek,sziszegnek,dudálnak odajönnek beszélgetni. Azt se tudom kicsoda de jön mintha muszáj lenne és mondja a hülye dumát 😀

De szerintem nem haj és szemszín függő a dolog.És általánosítani sem lehet,hogy akinek egyik típus jön be,annak sosem lesz másik típusú párja. Ez pont olyan,hogy én a szőke haj kék szem kombót szerettem pasikban. Aztán a párom sötétbarna haj barna szem ☺ A legtökéletesebbem 😊 Elolvadok a barna szemeitöl

2019. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!