Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek csak a szép kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek csak a szép kerek feszes mell jön be?

Figyelt kérdés
Az enyém 85/B-s,feszes,de hegyes alakú.:S Nincs semmi önbizalmam ez miatt,és nem is merek párkapcsolatot kezdeményezni,mert félek,hogy megundorodnak tőlem,ha meglátják a cicimet.:S
2010. júl. 3. 13:23
1 2
 1/18 Funktasztikus ***** válasza:
100%

mázlista vagy valakinek még ilyen sincs:D örülj neki:Dnem hátrány:D


14F

2010. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van akinek az tetszik.
2010. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

küldj képet! :)

már megint egy lány, aki elégedetlen azzal, amit kapott. ez van, ezt kell szeretni, úgysem tudsz vele mit csinálni (műtétet meg nem ajánlom). ha találsz egy srácot aki szeret, akkor a melleidet is szeretni fogja veled együtt.

most nem írom le a szokásos amorf ördögök idézetet, amit szoktam. keress rá :)

2010. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, a ferfiaknak tetszenek a noi mellek:)

a legtobb nonek nem is kerek. rengeteg alakja van es mindenki mast kedvel. szal nem kell aggodnod.

linkelhetnel kepet, h eldontsem, tetszik-e. :D

2010. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Igazán nincs félni valód, nekem pl. nagyon sok féle mell bejön, nem baj az ha kicsit lóg, vagy éppen hegyes. Attól még lehetsz nagyon szép, igazán ne aggódj ezen.


23F

2010. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
az nem olyan gáz mint a lógó !
2010. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én odavagyok a hegyesért :)
2010. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek jönnek be a köralakú szilikoncicik,amúgy sok olyannal találkoztam h a csaj melltartóban pushuppal kereknek nézett ki egyébkén hegyes. cici az cici,mind1 milyen csak cici legyen!és sokan szeretik hidd el,én is :)

22F

2010. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Barátnőmé szintén 85/B, feszes, hegyes, kicsit lóg. Imádom.
2010. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tudod ez olyan, mint a pasiknál a farok méret, ők sem tudnak rajta változtatni és nem is szabad !

első az, hogy fogadd el magad , úgy ahogy vagy !

ha találsz egy srácot, aki izgalmasnak talál, belédszeret, nem fog a melled miatt elhagyni !!!!!

2010. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!