Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szép, feszes, kerek mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép, feszes, kerek mell ellensúlyozni tud egy borzasztó testet és arcot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
bocs de sztem nem...:S ha valakinek ronda az arca, akkor nem hiszem h mást megnéznek rajta:D bár ki tudja...:P de sztem fontosabb az arc és alak, utána jöhetnek a részletek:P
2009. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam biztos nem. Az arca szép legyen, akkor az se baj ha nincs melle. De ne aggódj a prioritások mindenkinél mások.
2009. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a testet még úgy ahogy (ha nem kövér az illető és emiatt a hasa előrébb van, mint a melle), de sajnos arcot semiképp...

De, hogy mi számít borzasztónak, az elég relatív.

2009. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy szép test se tud ellensúlyozni egy nem tetsző arcot. De azt vedd számításba, hogy a szépség nagyon relatív! Egyébként mit értesz az alatt, hogy "borzasztó test és arc"?
2009. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ha a test borzasztó akkor a mell sem lesz kerek és feszes... ez fizikai tény. nah meg szerintem lehet akárkinek akármilyen melle ha ha az arca csúnya...
2009. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]



Ezt se? Amúgy félreértés ne essék, nem én vagyok, sajna-sajna...

2009. szept. 15. 22:17
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az első h megnézem a lány arcát, és ha az rendben van csak azután következik a többi dolog, ugyhogy lehet akármilyen álomteste, ha az arca csúnya az nálam bukó...
2009. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

ez egy szép arc csak hozzá illő haj kell meg egy szolid smink... alakon is lehet formálni...

az emberek 99%ából lehetne szép

2009. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem gondolod, hogy pofátlanság valaki másnak az adataival visszaélni, ráadásul így, hogy egy ilyen kérdésnél használod szemléltető eszköznek? Mert szerintem enyhén szólva paraszt dolog. Amíg a belsődben nincs rendben minden, és ilyet csinálsz, ne a külsőségekkel foglalkozz.
2009. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Egy szép kerek feszes mell minden mást képes ellensúlyozni, ugyanis számunkra, férfiak számára a legeslegfontosabb és legszebb dolog a világon a megfelelő formájú és méretű, szexi női mell. Minden normális férfi bolondul a mellekért. Tehát a gyönyörű mell mindenért kárpótol, ez a lényeg.
2009. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!