Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges többet érezni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges többet érezni olyan ember iránt, akivel nem is találkoztam, csak neten beszéltünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy egyszerű eset és úgy érzem, hogy vele úgy megértettük egymást, mint soha senki mással
2019. márc. 16. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi,ezzel nem vagy egyedül.
2019. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem az a "beteges", hanem, hogy hagyod ezt megtörténni. Ezért nem érdemes húzni sokáig a találkozót. Súlyos pofára esések volnának így elkerülhetők.

32/f

2019. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bár olyan egyszerű lenne az
2019. márc. 16. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem beteges.
2019. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nem beteges, hogy megkedvelsz valakit láthatatlanul, egyszerűen a személyisége megtetszett. Valahogy így kedveltem meg a barátnőmet is, de azzal a különbséggel, hogy léptem felé néhány lépést hogy jobban megismerjem, kiváncsi voltam rá, és esetleg hasonlóan vonzana akkor is, ha látnám személyesen vagy sem. Azóta összejöttünk, nagyon szeretem, mint nőt és barátot egyszemélyben.
2019. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem beteges, inkább éretlen.

Keveset tudsz róla, abból is csak a jót, nem meglepő, hogy kedveled.

Másrészt az emberek jelentős része normális, kedvelhető/szerethető, de mégis ránézésre döntjük el a szimpátiát.

Egyszerűen azért, mert abba a halmazba kevesebben férnek bele.

2019. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ezzel így. Én nem tudnék így nagyon érzelmeket táplálni, de sokak szerint lehetséges és állításuk szerint éreztek/érezznek.
2019. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen meg még sokmindenkinek...

Abba a képbe szeretsz bele amit róla kialakítasz a fejedben.

Ezt tudatosítanod kell hogy nem szabad ilyet csinálni.

Személyesen, pár randi után lehet szerelmesnek lenni esetleg a másikba, ami az előtt van azt csak a vágyódás a szerlemre, okozza.

2019. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A netes beszélgetés sokszor kihozza ezt az érzést, de ez még nem jelenti azt, hogy valódi is, jó része illúzió.

Kérdező, miért nem emelitek más szintre (pl. találkozás) az ismeretséget, ha nagy az egyetértés meg a szimpátia?

2019. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ritka az amikor nettes beszélgetések után ami legalább 1-2 év a találkozás előtt és élőben is hasonló vagy jobb érzést keltsen. VAlakinek legtöbbször nagyon kevés lesz a másik ..
2019. márc. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!