Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vele akarom elveszíteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele akarom elveszíteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 19 leszek és még szűz vagyok. Van egy srác, akivel neten ismerkedtem meg és nagyon megkedveltem. Sokszor utalt rá, hogy összejönne velem és benne is lenne a dologban (tudja, hogy szűz vagyok). Attól tartok, hogy ha nyíltan felvállalom, hogy mik a szándékaim vele, azt fogja gondolni, hogy egyszeri alkalomra pont megfelelő lennék. Nem akarom, hogy csak ennyit jelentsek számára.

Nem csak azért szeretném őt magam mellett tudni, mert el akarom veszíteni, hanem azért, mert teljesen elbűvölt, hosszútávú kapcsolatban reménykedek. Ezelőtt még sose éreztem így egy fiú iránt sem. Hagyjam elmenni?



2019. márc. 16. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha fordítva csinálnád?


Előbb a hosszútávú kapcsolat jönne össze vele, és csak utána a szex.

Ha a szexszel kezded, abból ritkán lesz hosszú távú.

2019. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hogy te komolyan gondolod és ha egyből kimondja, hogy őt ez nem érdekli akkor hagyd. Esetleg ha mégis sunyin bevállalná, húzz határokat.
2019. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Élőben talàlkoztatok màr?
2019. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Úgy ahogy az egyes mondja...

Elvileg így kéne működjön, ehelyett ma pont fordítva működik nagyon sok mindenkinél, vagyis bocsánat pont hogy NEM működik!

Legyen eszed ez a lényeg.

2019. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Talalkoztal vele szemelyesen?

En regen rengeteg lannyal talalkoztam intenetrol es bizony volt sok csalodas vagy egyik vagy masik fel reszerol.

Eloszor mondd neki hogy kapcsolatot szeretnel, ha viszakozik akkor ne is emlitsd a szexet mert nem fogja meggondolni magat hogy akkor megiscsak jarna veled.

2019. márc. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Komoly kapcsolatot távkapcsolatban nem lehet fenntartani. Nem tudtok rendszeresen találkozni, azt se tudod, merre jár, mit csinál, nincs melletted, ha szükséged lenne rá, és sokkal tovább tart kiismerni egymást.

Akkor kezdj ebbe bele, ha heti kétszer tudtok találkozni. Nagyobb távolság, ritkább találkozások mellett ez sose lesz komoly.

2019. márc. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem volt alkalmunk találkozni egymással. A félreértések elkerülésének érdekében hangsúlyoznám, hogy sose kezdenék bele egy kapcsolatba úgy, hogy egyből rávetem magam az illetőre.
2019. márc. 17. 08:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még nem találkoztatok, akkor végképp ne azon rágódj, hogy 19 évesen még szűz vagy, és végre megvan az álom pasi (mert egy kicsit úgy tűnik, mintha teherként élnéd meg ezt 19 éves ártatlanságot).



Ahogy korábban említették, rengeteg netes beszélgetős randim ért úgy véget, hogy egyikünk, vagy mindkettőnk iszonyatosan csalódott a másikban, és egyértelmű volt, hogy ebből semmi nem lesz.


Előbb ismerkedj meg vele személyesen (én például jó pár éve úgy vagyok vele, hogy nagyon max 2 hét netes beszélgetés, és mihamarább egy személyes találkozó), csináljatok programokat, nézd meg, hogy élőben is elbűvöl e, hogy megvan e a kémia, hogy hajlandó 1-2 alkalommal több randira anélkül, hogy mindjárt a lakására híva.



Ha ő is úgy gondol rád, ahogy te rá, akkor nem fogja a 2. randin erőltetni a szexet, ha csak egy numera vagy, akkor ki fogja erőszakolni, mert kár a befektetett idő és energia.



F

2019. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!