Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos, hogy a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, hogy a férfinek milyen autója van?

Figyelt kérdés

Egyre több drága autót látni az utakon.

Leginkább lányok, nők, asszonyok véleményére volnék kíváncsi. Nektek számít ez?


2019. márc. 17. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Pasiként írom. 25alatti lányoknál egy jó zsiguli is menő vagy minden 500e Ft érték alatti autó. 30 fölötti nőnek azért egy normális autóra van igénye.
2019. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

Most mit vársz erre a kérdésre?


- aki azt fogja mondani, hogy fontos, azt lepontozzák, hogy anyagias

- aki azt fogja mondani, hogy nem fontos, azt szétszedik, hogy kamuzik


Egyébként meg nagyon kevés ember ismeri be, hogy igen, ő nedvesedik egy BMW-re, és nem izgatja egy Opel, hiszen ha megtenné, akkor sérülne a saját "én nem vagyok felszínes, és anyagias" énképe, így persze mindenki azt fogja a végén mondani, hogy nem fontos.

2019. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin semmi nem számít, csak hogy milyen okos, tanult, aranyos, vicces, határozott és megbízható vagy.
2019. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha jobban megnézed a használtautós árakat, a valahogy kinéző autók ára magasabb.

Tökmindegy, hogy az renault, fiat, VW, audi, stb.

Az ilyen bénább kinézetű autók a nagypapák telekrejáró berendezései.

Na én is az utóbbit vettem, mivel ezek biztos nincsenek széttaposva.

2019. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Férfi vagyok, Budapesten élek, és nincs autóm. Megtehetném, hogy holnap bemegyek nagyjából bármelyik szalonba, és megveszem kb bármelyik autót, de nincs rá szükségem. Amerre járok, arra sokkal gyorsabb a kötött pályás közlekedés, ha pedig a szülővárosomba megyek, akkor ott a busz/vonat, ahol dolgozni is tudok utazás közben.

Egyébként amikor céges kocsim volt korlátlan üzemanyag-fogyasztással, akkor is volt, hogy 1 hónapig csak egy helyben állt.


Egyébként van barátnőm, és ő is feleslegesnek tartja, hogy autót vegyünk.

2019. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Igen, minél drágább autód van, annál jobb vagy a nőknél. Aki mást ír, az hazudik.
2019. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

"Férfi vagyok, Budapesten élek, és nincs autóm. Megtehetném, hogy holnap bemegyek nagyjából bármelyik szalonba, és megveszem kb bármelyik autót, de nincs rá szükségem"


Nekem van, kocsim, de ugyanezét nem veszek újat, pedig ezer éves darab.


Metró mellett lakom, metró mellett dolgozom, megyek évi max 3-5ezer km-et (család, nyaralás), bármilyen autóm lehetne de Pesten kb semmi értelme nincs.

2019. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
8: eddig egy nő sem volt kiakadva azon, hogy a városon belül nem a dugóban, hanem a programon ücsörgünk, mert a metró gyorsabb.
2019. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen autója van, mert nekem van sajátom. De ha nincs benne légzsák nem ülök be. :)
2019. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

Akkor menjetek az M0 mellé az auchanba gyalog aztán mint a sherpák haza. A buszon szorítsatok le mindenkit a csomagjaitokkal.

2 attól hogy minden 5. A büdös kutyát járdára szaratós Pesten lakik még 75-80%a népességnek vidéken.

2019. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!