Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg sokat számítana a...

Tényleg sokat számítana a nőknél párkeresés szempontjából hogy a férfinek milyen autója van?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok szerencsém a nőknél. Kaptam egy elég őszinte megjegyzést miszerint a probléma azzal lehet hogy milyen autóm van. Egy 20+ éves régen se nagyzolós, szerény autóról beszélünk. De én szeretem. Olcsó, kényelmes és minden igényemet kiszolgálja. Még apámé volt. Tőle kaptam mikor meglett a jogsi és ő újat vett. Sokat mondják rokonok is hogy miért nem cserélem le. De én szeretem.

Viszont az utobbi kommenteken miszerint "Igénytelen prolinak néznek benne a nők" kicsit meglepődtem.

Én nem hiszem hogy ennyit jelentene az autó. Mert vannak emberek boldog párkapcsolatban úgy is hogy BKV-t használják. Nem tudom elhinni hogy ez lenne a probléma, és hogy egy újabb és luxusabb autó hirtelen megoldaná a problémáimat párkeresés terén. Vagy tévedek? Mit gondoltok?


2018. jún. 22. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Azt gondolom ha ilyeneken agyalsz, töklámpa vagy.

Akkor mit szóljon akinek csak biciklije van.

2018. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pontosan. Én úgy látom hogy sokaknak még jármű nélkül is van boldog párkapcsolatuk. Úgyhogy nem hiszem hogy ezen múlna.

Emellett meg tudnám engedni a drágább és újabb autót. De a fenének van kedve zsákbamacskázni vele. Ki tudja milyen bajai lesznek. Ezt ismerem és szeretem.

2018. jún. 22. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, vannak felületes, külsőségekre hajtó, sekélyes jellemű nők is, de az ilyen póthajas platinaszőke csinipi..csáknak is rá kell majd jönniük előbb-utóbb hogy nem az X6-os Béjemvé fogja ágyba fektetni őket esténként, hanem az, aki vezeti.


Általánosítani nem lehet, onnan kezdve, hogy az ilyen fent említett hölgyeket inkább lehet tárgyként kezelni, mintsem "igazi" NŐKÉNT. Egy igazi nőt pont nem a kocsid fogja érdekelni. Hanem a személyiséged, a külsőd, a világnézeted / véleményed adott dolgokról, a téged meghatározó tulajdonságaid.


Ez a "kocsi" téma meg egy nagyon jó szűrő: Aki a kocsid miatt ítél el téged, azzal kapcsolatban csak örülhetsz, hogy ettől ilyen hamar megszabadultál, és nem ment el 5-6 hónapod arra, hogy megismerd, majd az ismeretség után juss el ide, hogy tudd, hogy milyen felszínes is valójában.

2018. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen szamit, ha anyagias csajt nezel.

Ha normalisat, akkor meg mezitlab is ugyanannyi eselyed van becsajozni.

Lagzi utan lett jogsim, nemhogy kocsi, ennyit errol a kocsis hisztirol.

2018. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban van egy sztorim: úgy 20 éves lehettem, mikor elkezdtem ismerkedni egy csajjal. Az egész "ismerkedés" kb. fél percig tartott, mert a csaj első kérdése az volt (a nevem után vagy előtte, erre már nem emlékszem), hogy "Van-e kocsim?". Miután a kérdésre nemleges választ kapott, véget is vetett a "beszélgetésünk"-nek.

Még szerencse, hogy sok lány nem ilyen :)

2018. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy romkocsmában kiteheted az iPhone X-et és egy új Audi kulcsát a pultra akkor se fognak körülrajongani a nők. Ez nem így működik.

Az a 20+ éves autó is lehet jó. Ha teheted tartsd jó állapotban. Ne legyen foltos vagy rozsdás.

2018. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Hidd el, hogy a legtöbb nőnek nem a kocsi számít, hanem maga az ember és hogy milyen ember. Viszont sajnos a felszínes, anyagias és plázacica nők többségének igenis számít az, hogy milyen kocsid van.
2018. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!