Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok kitartott/sugarbaby miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kitartott/sugarbaby miért ezzel magyarázkodik?

Figyelt kérdés

Most azokra gondolok, akik szándékosan keresnek vagyonos partnert érzelmek nélkül.


Miért az a válasza sok lánynak, hogy "Nem akarok éhezni", "Nem akarok nyomorogni", "Nem akarok egy koszos patkánylyukban lakni".

Aztán csak kiderül, hogy igazából eddig se nyomorgott, és normális körülmények között élt, csak nem volt épp minden hétvégén Mallorca meg Bali, minden másnap shoppingolás a Dior-nál, bejárónő, kertész, szakács, 3 szintes palota, saját luxusautó...


Egy normális, nem nyomorgós életszínvonalat már két átlag keresetből is fenn lehet tartani, ahhoz nem kell eladni magát az ember lányának pénzért.


2019. márc. 17. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért zavar téged, hogy ők hogyan élik az életüket?
2019. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem zavar, csak nem értem.


Miért nem lehet felvállalni (ha már azt felvállalják, hogy nem érzelemből vannak együtt), hogy luxus kell és kész?

2019. márc. 17. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kereslet kínálat dolog. A pasinak kell egy trófeanő, akivel díszeleghet, aki kísérgeti őt, akivel lehet kérkedni, meg persze a szexet is magába foglalja. A csaj mindent megtesz, pénzért, jólétért, kapcsolatokért. Én nem értem, hogy ez miért háborít fel egyeseket... a keleti kultúrában ezt gésáknak hívták. Nagy tisztelet övezte őket mégis. A modern korban, főleg itt most ha kitérek az instalányokra, meg az influenszerekre, ez ugyan úgy jelen van. Számomra ez a fajta életvitel felszínes és unalmas is, de nem foglalkozom mások életével. Van egy sajátom, amiben élek, jól érzem magam, és kész.


Egyébként pedig mindenki megvásárolható kilóra... lásd. mai magyar politika. Megvásárolható a véleményed, a félelmed, a demokratikus jogod. Akkor a nemi szerveid vagy a külsőd miért ne lehetne? :)


Ne vegye magára, akinek nem inge... Nem mindenki ilyen. De vannak...

2019. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Miért a magassarkú cipővel magyarázzák, hogy miért magas férfit akarnak? Azért, mert kínos nekik az igazság, amivel elismernék (még maguknak is), mennyire felszínesek. Ezért igyekeznek előállni mindig egy PC magyazattal.
2019. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
3. Azért a luxusqrvákat ne a gésákhoz hasonlítsd már...A gésák nem éltek nemi életet az "ügyfelükkel", csak egyéb módokon szórakoztatták őket, valamint elkísérték őket néhány rendezvényre...
2019. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A nyomor undorító!

Aki szegény, az nem szabad.

És a szabadság mindennél többet ér...

2019. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dornstadter ***** válasza:
81%

Koszonom 5os!

Pont irni akartam a 3as-nak, hogy kicsit nezzen mar utana, hogy kik is (voltak) a gesak.

Teljesen mas kategoria. Asszem egy japan csak nezne ha ku.vanak titulalnad a geshakat.

2019. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
nekem aztán mindegy, csak azt nem értem, hogy miért nem vallják be, hogy qrvák, meg letagadják a következő pasijuk előtt, hogy a puncsok krválkodtak, pedig joga lenne tudni...
2019. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért mert milyen már kimondani hogy egy ordas k##va vagyok. Mert ez az, hiszen pénzert nyújt szexuális szolgáltatást, mindegy milyen körítést tesz mellé.

De igazából engem nem érdekel, ha neki megeri hogy "eladja" a méltóságát, és egy szottyadt pasi félmerev f##át sz##pja, cserébe az új gucciért akkor csinálja csak, de ezt ne próbálja már meg normális pénzszerzési módnak es ertékrendnek beállítani.

2019. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!