Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan csajokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan csajokról, akik összeállnak valakivel, hogy eltartsa őket?

Figyelt kérdés
Megjegyzem: csak véleményeket kérek, inkább mennék a híd alá, mintsem ehhez folyamodjak.

2018. okt. 14. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Azt gondolom, hogy semmi közöm mások életéhez.
2018. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Manapság ilyenek a párkapcsolatok együtt vannak,mert olcsobb a kaja a lakás,én is inkább a hid alá mint ilyen fosban éljek anyagi megfontolásbol érzelmi analfabétaként,ezek sajnos még házasodnak is..
2018. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb kapcsolat így működik.
2018. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy nem engem keresnek, és én sem őket keresem. Így semmi dolgom velük.
2018. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, felőlem mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, nem az én dolgom, hogy ítélkezzek mások felett. Megtörtént már egyébként, hogy ilyen csaj nálam próbálkozott, de nem csináltam belőle nagy ügyet, lepattintottam azt ennyi. 😎
2018. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Kettejük dolga, csak azt nem szeretem ha az egyik félnek egy idő után feljebb áll a dolog, hogy miért követeli ezt azt a párom?

Elsőre nem tűnik fel?

Mindenesetre én se vállalnám a dolgot,mai világba, még a kávém se fizesse senki, nehogy az legyen a vége, hogy tavaly decemberben lehúztam pár forinttal...

2018. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén? Irigylem őket. Ha én is képes lennék rá, sokkal könnyebb és boldogabb életem lehetne. De neeem, én az a szerelmes típusú hülye vagyok, aki mindenét beleteszi a kapcsolatba, hogy aztán eldobják egy olyanért, akinek jobb a melle.
2018. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

"Azt gondolom, hogy semmi közöm mások életéhez."


Mondta egy bölcs, aki feljár gyakorira mások életéről olvasgatni.

2018. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
A k.urva anyjukat az ilyeneket utálom >.<
2018. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

7: inkább légy büszke magadra, hogy nem pazarlod el a legszebb éveidet egy nagyapádkorabeli pénzes faxira.


Az ilyen csajokat nincs miért irigyelni, mert 10-9 5 év alatt öregszik jó esetben 10 évet, mire betölti jó esetben a 40-et, mehet is a híd alá, lényegében az ablakon kidobálva a legszebb éveit.


Hidd el, ha valaki dob egy szerinted jobb mellű csajért, örülj, hogy most derül ki, mekkora tarack.


1-2 kivételtől mindenkit felpontoztam.

2018. okt. 14. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!