Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halljátok itt senki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halljátok itt senki nem ismeri a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Elegem van ebből a sok "Lehet terhes?" kérdésből. A kérdezők nagyrésze max 16 éves és az sem tudja hogyan lesz a gyerek. Aki meg úgy teszi fel ezt a kérdést, hogy már 17 éves vagy annál időbebb, akkor az meg egy idiótä. Itt senkinek nem volt bioszórája? És nem tudják mi az a megtermékenyítés?

És a kérdezők sosem hallottak még a terhességi tesztről? Vagy mondjuk a felelősségről és a józanészről???


2010. júl. 3. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

tod az drága:D

meg am a remény hal meg utoljára, szóval kell a lélekbeni erőstés nekik:D

2010. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Védekezni kellene, de sajnos arról nem hallottak, csak a "majd vigyázok" módszerről aztán meg sírnak, jó néha előfordulhatnak balesetek, de akkoris ott van a 72 órás tabletta, vagy igen a terhességi teszt két hét után, amugy annyira felelőtlenek tudnak lenni, hogy fűvel fával lefeküdnek aztán meg csodálkoznak hogy úristen lehet hogy terhes vagyok? Hát védekezni kell!

Meg amugy igazad van teljes mértékben, mert már nekem is elegem van ezekből a kérdésekből.

2010. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
áh ők cikinek tartják megvenni azt a tesztet.
2010. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, nagyon sok ilyen 13-14 év közötti kis csicska van, akik pl olyan kérdést tesznek fel, hogy vajon már akkor terhes lehetek-e ha a barátom farka hozzáért a nadrágomhoz? ! Ennek a korosztálynak a felelőtlen "sex" helyett inkább a biológia tankönyvet ajánlanám. (azon belül is az emberi test részt!)
2010. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen,én is nagyon unom már őket!hát mik vagyunk mi nőgyógyászok?meg nem kéne 14évesen minden faszba belekóstolni.én ezentúl tuti nem adok egyiknek se normális választ adni,mert már rohadtul elegem van!És köszi a kérdést!
2010. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mintha én kérdeztem volna...:)Néhány napja én is "bedühödtem",de végülis nem írtam ki ugyanezt:)

Igaza volt,aki aszonta,hogy "ciki" megvenni.

Erre csak annyit,hogy kb 16-17 lehettem,mikor anyu megkért,hogy vegyek neki egyet,mert nem ért rá bemenni drogériába. Néni csúnyán nézett,éééés? nem harapta le a fejem,én meg jót röhögtem.

amúgy azért ennyi ilyen kérdés,mert gumit venni is ciki....loooooooool

2010. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát engem nem érdekelne, hogy ciki-e vagy sem. ha lenne pasim, akkor igenis elvárnám, hogy mindíg használjunk óvszert. felváltva vesszük, vagy ahogy jön.

inkább legyen egy kínos 3 percem míg kifizetem, minthogy egy nemkívánt terhességem legyen.

vagy, ha a lány még nincs 18 akkor a fiú igenis oldja meg az óvszert. ha más nem akkor a lány megadja rá a pénz és a fiú megveszi. vagy ott is lehet felváltva fizetni.

2010. júl. 3. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:

gumit venni szerintem egyáltalán nem ciki,a pénztárost meg abszolút nem érdekli,hogy egy kiló kenyeret húz le,vagy egy csomag óvszert...

Persze ha még olyan gyerek az illető,hogy a barbit képzeli a kezébe a pénztáros, nem egy f..azt:),akkor jóhogy ciki..

Kérdező előtti válaszoló voltam...

2010. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!