Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes vidékre mennem,8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vidékre mennem,8 hónap után exemhez, egy pár cipóért és két papucsért? Ennyi idő után visszaszerezhető ha ö nem kommunikál és ír?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek, és kinek sikerült, ebből a helyzetből , vissza lehet fordítani ha nem szeretne mást az ember de , a másik részről semmi választ nem kapok és beszélgetés. Lehet teni bármit is, ha már mindent megapprobál az ember
2019. márc. 19. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég értelmezhetetlen így a kérdésed.

8 hónapja nem beszéltek vagy 8 hónapig voltatok együtt? Ha utóbbi, mióta tart a szünet/szakítás? Miért mentetek szét és mi az a minden, amit megpróbáltál?

Gondolom, cipó cipő :) - ha drágábbak voltak, mint amennyibe az utazás kerülne, akkor érdemes, viszont ha semmire nem válaszol, akkor honnan tudod, hogy megvannak még ill. otthon lesz-e, amikor beállítasz.

2019. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Lehet, hogy már ki is dobta a cipődet.

Mit akarsz vele kommunikálni ha nem áll veled szóba?

Ja hogy szereted? Ő nem szeret téged.


Kapd össze magad és írj normálisan mert ez majdnem olvashatatlan.

2019. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig a cipő lenne az indok, hogy visszamenj hozzá?
2019. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan... Hogy lehet valaki ilyen xarrágó? Két papucsért vergődsz, ahelyett, hogy vennél másikat?
2019. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme! Egyértelmű hogy nem szeret már ha nem keres
2019. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Adja fel postán.
2019. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és bocsi az irásért, 8 honapja volt a szakitás , tudok veni másikat szar rágo nem vagyok , csak a papucsok Maridból vannak.na.mindegy köszönőm a válaszokat, tudom kifogás ,hogy le menjek de vele nem találkoznék mert meló közben gondoltam
2019. márc. 19. 09:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Röviden: nem. Bővebben: ha 8 hónapja nem keresett és nem is akarta visszaadni a cuccokat, akkor igen nagy valószínűséggel egyáltalán nem akar beszélni veled, találkozni depléne. Meg amúgy is, gondolj bele, milyen kemény lehet már az az egy pár cipó :D (bocs ezt nem hagyhattam ki).


Amúgy egyik nagyon jó barátom volt csaja próbált hasonlót eljátszani. Még egyetem alatt jártak, a kisasszony rendszeresen csalta, végül összejött a szeretőjével, akitől később terhes lett, ráadásul ikrekkel (nem tervezett gyerekek voltak). A szerető persze le is lépett, mert neki nem kellett gyerek. 2 év után a csaj iwiwen megkereste havert, hogy a csajnál maradt még egy kedvenc bögréje, csomó rajza meg egyéb apróságok. Haver tudta mire megy ki a játék, most már azért jó lett volna pótapukának meg hűséges párnak. Nem is írt vissza, és milyen jól is tette.


Tedd túl magad rajta, ez a hajó már réges rég elment.

2019. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap után jutott eszedbe a cipőd meg a papucsod? Ne viccelj már! Eléggé szar indok ilyennel beállitani,én arcon is röhögnélek
2019. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen köszönöm , másik nem 8 hónap után jutott eszembe hanem régóta agyalok rajta csak erőm nem volt hozzá hogy lemenjek érte. de mindenki azt javasolta hogy hagyjam a piklibe . mert Szívem szerint , keresném harcolnék mg érte de már az eszemre hallgatok és leszarom öt, csak néha elöjönek az érzelmek ennyi
2019. márc. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!