Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az újdonsült barátom 2,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az újdonsült barátom 2,5 hónap után mobiltelefont akar venni nekem. Nem kicsit érzem túlzásnak. Hogyan beszélhetném le róla?

Figyelt kérdés
Nyilván megteheti, mert jól fizető állása van, de akkor is kényelmetlenül érint, mert én nem tudom viszonozni. Ő viszont már rendezkedett is, azt mondja, nem szeretné, ha lepukkant mobilom lenne...
2018. dec. 1. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehogy. Elmondtad neki, hogy te nem fogod tudni viszonozni. Ha így is akar, hát hadd vegye. :D


29f

2018. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is kicsit túlzás, bár ez kortól függő. Ha megteheti miért ne tenné? De ha ezt kicsit kínosnak érzed, akkor szimplán jelezd neki, hogy nem szeretnéd, hogy ilyen drága ajándékokkal halmozzon el ilyen rövid idő után és neked telefonálásra pontosan elég a jelenlegi.


Bár ha olyan a barátod, mint én tuti meg fogja venni neked :D


F/23

2018. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha mindezeket elmondtad neki, ennek ellenére mégis megrendelte/mégse mondja vissza, az egész egyszerűen annyit jelent, hogy nem veszi figyelembe a kérésedet. Értsd: "Milyen dolog már az, hogy a barátnőm nem a legújabb csillivilli telefonnal járkál?"

Ez nem rólad szól, hanem róla.

2018. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy inkább sportkocsira vágysz
2018. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs ebben semmi rossz, inkább örülj neki...
2018. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem számít neki, mit mondasz. Nálam ez red flag.

Mintha az ő szava többet érne, mert több pénze van. Neked meg veszi a cukcsi kiegészítőket, mint egy Barbie babának.

2018. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Ha megteheti had vegye meg neked. Nincs benne semmi:D Csak később ne éljen vissza vele és vágja hozzád vagy a haverokhoz pl. szakításnál,hogy ő még telefont is vett neked..stb. Mert vannak ilyen emberek is és soha sem lehet tudni. :)

22/L

2018. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Ha adnak fogadd el ha utnek szaladj el..


En is par honap utan kaptam egy mobilt a baratomtol, nagyon orultem neki mert az en telefonomat osszetortem es hiaba volt rajta biztositas 2 honapig szxrakodni kellett vele mire kicsereltek.

Ha megteheti miert ne venne, en is ha tehetem megveszem ezt azt a baratomnak vagy epp akinek.

Majd viszonzod azzal hogy nornalisan es tiszteletteljesen allsz hozza meg a kapcsolathoz... nem hisztizel, nem nyavogsz foleg nem ennek tetejebe kesobbiekben elvaraskent tekintesz a dolgokra es mar kered a cuccokat:D

2018. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod adni jó, nagyon jó, jobb mint kapni. :)

Ha kényeztetni akar tegye azt, én is ilyen vagyok.

2018. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen pasit találni? :D
2018. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!