Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem egy 35 évvel idősebb, családos férfiba?

Figyelt kérdés

1 éve ismerjük egymást és 2-szer szexeltünk,de ő családos meg nekem is van párom. Nehezen tudjuk megoldani a találkozást, de egész nap ő jár az eszemben.

19/L


2019. márc. 20. 16:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És? Most meg már nagykorú vagyok, úgy mint ő.
2019. márc. 20. 16:53
 12/18 anonim ***** válasza:
41%

Érdemes azon dolgoznod, hogy minőségi emberek legyenek a barátaid és társaid kapcsolatban, ehhez fontos az önismeret is, amivel érzelmi igényeidet is megismerheted:

https://www.youtube.com/results?search_query=onismeret

Ez pedig egy hasznos cikk a nős férfiakról:

[link]

Az nagyon jó amúgy, hogy a tapasztaltabb férfiak udvarlási stílusát szereted, ismerkedhetsz olyan tapasztaltabb férfiakkal is, akik egyedülállóak, vannak sokan a neten. Amúgy pedig minden nőnek van kisebb-nagyobb tapasztalata abban, hogy milyen egy kapcsolatban vagy házasságban lévő férfival együtt lenni.

Sok energiát kívánok neked és minőségi kapcsolatokat :)

2019. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

De most mit akarsz? Én 30 évesen még 50 évessel se kezdenék komolyabba, max szex lenne, semmi értelmét nem látom.

Te ha túlnézel a vattacukorfelhőn, akkor mit látsz? Vagy ha nem ezt nézed, hanem külső szemlélőként látod ezta kérdést

2019. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

#13

🤣🤣🤣🤣🤣

2019. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem te nagyon fiatal vagy,nem csak a 35 évvel idősebb emberhez,hanem úgy általàban,ami viszont jó,de én nem lennék újra tinédzser...Azt hiszed,hogy a nagykorú-az felnőtt? Én îgy 28 évesen is gyerek vagyok egy 50+os szemében.Nekem,már ne haragudj,de nem is tudom,ijesztő,félelmetes ez az ember.Bizarr.Még annyit szerettem volna,hogy amikor én voltam 20 èves,általàban 10 èvvel idősebb pasikkal ismerkedtem,kivétel nèlkül pofára estem,nagyon csúnyàn átvertek.Pedig azok (ha jól tudom) még csak nem is voltak házasok.Ritka,hogy egy 10-15 èvvel idősebb komolyan vesz egy huszas évei elején járó nőt.
2019. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
8%
Használjatok ki minden alkalmat mert ki tudja melyik véglet lesz!!
2019. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez már beteges vonzalom. Miért nem találsz magadnak húszas korosztályú férfit? Nem sikerül velük beszélgetned, vagy mi az oka, hogy nem találsz hozzádillőt? Nem tetszel senkinek? Csúnyának tartanak? Nem sárgák a fogaid és zsíros a hajad? Azok a nők kellenek vénembereknek.. Mindegy igénytelen e, csak legyen luka....
2019. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%

Ne hallgass az itten szánalmas idiótákra!


Élvezd amíg tart, de legyél realista! Kicsi az esély, hogy lecseréli rád a nejét, de ez nem baj, a nőnek azaz neked, a szerető státusz a legjobb!


Ja, és SOHA ne kavarj be a házasságába!


Élvezd!

2019. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!