Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon félek lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon félek lányokat megszólítani, azért ez a félelem idővel magától csökkenhet, vagy mindig így maradok?

Figyelt kérdés
Vagy valamiképpen dolgoznom kell az ügyön, hogy ne féljek annyira?

2019. márc. 21. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Várj, szólok a jótevő tündérnek, aki megoldja helyetted a problémát és csiribi csiribá máris nem leszel egy betoji félős gyáva nyuszi.


Bocsi, de azért, hogy ne legyél ilyen, ezért saját magadnak kell megdolgozni.

2019. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen csökkenni fog, ha folyamatosan csinálod.


Több száz nő megszólítása után már könnyebb lesz a dolog, ezt tapasztalatból mondom. Persze itt is fontos a folyamatosság.


Több ezer, tízezer után meg szinte el is tűnik (bár eddig én még nem jutottam el). A Mystery Method (klasszikus PUA alapkönyv) az újonc programra összesen 2000 nőt ír, persze megfelelő felosztással.


Keress rá a neten.

2019. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak gyakorlással csökken. Olvastam, hogy valahol úgy múlasztja el a terapeuta az ilyen félelmet, hogy a páciensnek napi 20 nőt kell meghívni kávézni. Mire eljut 500-1000-ig, elmúlik a gátlása, és a holland hercegnőt is ásítozva hívja meg.:)
2019. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Van valami abban, amit mondasz. Egy olyan pasitól, aki profi a csajozásban én úgy tudom, hogy kb. 500 kell ahhoz, hogy elmúljon a félelem.


De egyébként ez attól is függ, hogy ki mennyire mélyen van.


Szerintem egzakt értelemben ezres nagyságrendű számokban lehet már gondolkodni a témával kapcsolatban. Azért az nem kevés, hiszen a megszólításokkal együtt a tapasztalatok is nőnek, ami jobb stílust ad.


Persze ehhez elszántság kell, mert beszélhetünk itt több száz, meg ezer csaj megszólításáról, de ki az, aki ezt megcsinálja? A pasik töredéke...

2019. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clay Morrow ***** válasza:
Ha nem gyakorlod, úgy is fog csökkenni, csak nem nagy mértékben. De ha nagyon fel akarod gyorsítani a folyamatot, avagy majdnem eltüntetni egy rövid időre, mindig ott az alkohol.
2019. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlással csökkenhet, ha folyamatosan szólítasz le nőket, és rutinod lesz benne. De viszont nem biztos, hogy ér annyit gyakorolni, (amit pl #2es írt) mivel a sikerességi ráta nagyon alacsony. Pl. utcán általában a dolgukra sietnek a legtöbben, szórakozóhelyen is csak kéretik magukat stb. nyilván nem lehetetlen összehozni, de szerintem nem ér annyit az egész, hogy ezen stresszelje magát az ember, meg tryhardoljon csak azért hogy elmondhassa magáról hogy fel tudott szedni egy nőt. Én azt mondom hogy elsődlegesen ne a nőzésre koncentrálj hanem a saját életedre, aztán legfeljebb ha szoc körös lehetőség adódik akkor max ott bepróbálkozhatsz azt annyi. Meg még legfeljebb a netes társkeresést próbálhatod ki, de ott is csak a nagy számok törvénye játszik.
2019. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!