Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen lehet csak barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen lehet csak barátkozni is szex nélkül?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, van barátom, de érdekelnének az emberek, szívesen beszélgetnék új emberekkel.
2019. márc. 22. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Na persze. Valójában ellaposodott a kapcsolatotok, vágysz némi izgalomra, de azért persze magadat jól bebiztosítva, "csak barátkozni". :D
2019. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne akard jobban tudni, hogy mit gondolok...
2019. márc. 22. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig van esély a kivételre, de ne ringasd magad álmokba. A tinder húspiac, mint az egész világ.
2019. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a legjobb felület a barátkozásra, tekintve hogy ott az emberek párkapcsolatot/szexet keresnek. Inkább valami hobbi által érdemes megpróbálni.
2019. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Liánlián. ;)

32/f

2019. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azt itt is lehet... van egy két normális a sok idióta közt :)



de én nem vagyok normális!

2019. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tinderen???


Nem azért megyek a henteshez hogy zöldségeket vegyek. Ott a férfiak 99%-a vagy szexelni akar vagy szexelni akar.


Ha ismerkedni akarsz, jobban ajánlom a fórumokat. A gyakorikerdesek.hu-t annyira nem. :D

2019. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Nem arra lett kitalálva. Ha kiírod az adatlapodra akkor is bepróbálkoznak és dobbantanak amint rájönnek, hogy tényleg csak barátkozni akarsz.


Nekem lett onnan egy haverom, rendes ismerkedésnek indult de rájöttünk, hogy mégsem tetszünk egymásnak. Barátok maradtunk. A fennlévő emberek 99,9%-a szex/kapcsolat céljából van fent.

De férfiak esetében is inkább szex a cél. Volt aki állítólag kapcsolatot keresett de csak az lett volna neki jó, ha hozzá megyek fel kávézni. Köszöntem de nem éltem a lehetőséggel. Ha kapcsolatot akar beszéljünk meg normális találkát, ha csak dugni akkor meg legyen egyenes és ne fussunk fölös köröket.

2019. márc. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!