Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 éves ffi tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves ffi tényleg csak barátkozni akar egy 20 évessel?

Figyelt kérdés
Ez állítja. Valóban létezik, hogy egy ilyen korú időt szánna sima beszélgetésekre vagy bízik benne, hogy a későbbiekben több alakul?

2018. febr. 19. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Elárulom neked, hogy meg akarja gyalulni a nunádat.
2018. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem magányos, renben van az önértékelése.
2018. febr. 19. 16:39
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Persze, barátkozni, meg b@.szélgetni :D
2018. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Két hónapja megy a beszélgetés, sűrűn irkálunk egymásnak. Még nem találkoztunk.
2018. febr. 19. 16:46
 5/15 anonim ***** válasza:

ilyen korú :DDDDDDDDDDDD


a 30 éves "férfiak" zöme pont olyan, mint a 24-25 évesek. Agyban, kanosságban, mindenben.


Tudom, hogy az oldal tele van retardált emberekkel, akik burokban élnek, de pls, ne hivatkozzunk már a 30 éves férfiakra úgy, mintha öregapa korban lennének.

2018. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én bíznék benne hogy több alakul.
2018. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem öreg, pontosabban 31 éves és arra a 11 év korkülönbségre értettem.

Értem, szóval ti is azon vagytok, hogy nem időzne szimpla barátkozási szándékkal, ugye?

2018. febr. 19. 17:38
 8/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok (amúgy 33 éves)


Baráti társaságban is láttam rá ékes példát, hogy bele lehet szeretni 20 éves lányba, bizony előfordul, hogy valaki sokkal érettebb a koránál. Ez a ritkábbik eset, de simán előfordulhat.


Én sem hajtanék el valakit azért, mert 20-23 éves. Azért igen, mert előtte az élet, nem egyeznek a céljaink, de ha ezek passzolnak, akkor ez a korkülönbség egyáltalán nem probléma. Meglett kan létemre sosem hajtottam csajokat CSAK szexuális indíttatásból, így ha rólam lenne szó, azt mondanám, hogy tetszik a másik fél. A barátkozás elméletet viszont nem igazán hiszem, nagyon ritka az, hogy egy férfi kizárólag barátkozni akar egy nővel - de ez is előfordulhat (sértődés ne essék, de 99%-ban abban az esetben, ha a lány nagyon nem az esete)

2018. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
30 évesen kifejezetten gond barátokat szerezni / megtartani. Tudod, ebben a korban már minden "barátodnak" leterhelő munkája, rátelepedett felesége meg szeme fénye gyermeke van, elfoglaltabbak mint egy miniszter. Pláne gyerek után te meg a problémáid lesznek az utolsók, akivel és amivel még foglalkozni fognak. Ilyenkor már minden régi nagy barátság halott ügy. Évente kétszer találkozhatsz velük, de azt az időpontot is háromszor eltolják még egy hónappal, és ha odamész fél órára, akkor annyi van, hogy kötelezően vigyorogni illik a gyerekhez. Ez idáig szép, meg minden, de a te problémáid biztos nem lesznek megbeszélve, meg úgy egyáltalán érdemi beszélgetés úgyse lesz. Ezért előfordul, hogy harmincasok idősek vagy fiatalok társaságát keresik - azokkal még lehet kezdeni valamit. A többi harmincassal semmit se, ledarálta őket az élet.
2018. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Kommunikálj vele.
2018. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!