Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pontosan egy "rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pontosan egy "rendes lány", illetve "rendes fiú"?

Figyelt kérdés

Sokan sokat emlegetik, hogy milyen kevesen vannak, meg milyen nehéz találni ilyen embereket. De pontosan milyenek a "rendes fiúk" és "rendes lányok"?

És valóban ennyire rájuk van igény? (Csak mert az én tapasztalataim nem ezt támasztják alá.)


2010. júl. 3. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
rendes srácra nincs igány! sajnos. rendes vagyok és kihasználnak csak.
2010. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy ember,akinek van életcélja,vannak távlati tervei,bármilyen témáról el lehet Vele normálisan beszélgetni,és nem csak a szexre hajt.Aki nem kihasználni szeretne,hanem megismerni.Én ilyen nőnek tartom magam,és megtaláltam a párom,igaz,hogy csak nagy nehezen,és sok szenvedés után.Az ilyen típusú emberek ma valóban nem ,,menők",csak a ki,ha én nem szinglik,és az agyatlan alfahímek.Ilyen az Élet.
2010. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A rendest én úgy definiálnám, hogy tisztelettudó, felelősségteljes, intelligens, és nem bánt másokat.

Erre igénye pedig a hasonlóknak van.

2010. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a rendes azt jelenti, hogy intelligens, tisztelettudó, udvarias, nem bunkó,, emellett kedves, és lehetőleg jó a humora (ez már nem a rendességhez tartozik végül is, ez már csak extra :D, nem érdekli a cigi, az alkohol, a túl vad bulizások, kapcsolatok terén is a komolyat keresi. ilyesmi...sajnos kihalófélben vannak :S pedig igény lenne rá...:S

16/L

2010. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Eddig én úgy vettem észre,hogy nagyon kevés a rendes fiatal és nem is igazán van rá szükség,de 1-2hónapja egyre inkább azt látom a környezetemben,hogy bizony a komolyabb kapcsolatot keresik sokan,mint én is,de csak keressük.


Nálam a rendes azt jelenti,hogy figyemes,megértő,udvarias,értelmes,lehet vele komoly dolgokról is beszélgetni,nem (csak) a bulikról,piákról,cigikről (mert ezek annyira nem érdekelnek), kicsit romantikus (bár ez már hab a tortán).Röviden ennyi,persze bőven is kifejthetném,de fáradt vagyok hozzá és vannak dolgok amik egymásból következnek pl. figyelmes-udvarias,értelmes-lehet vele beszélgetni fontos dolgokról is.

15/L

2010. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nemhinném hogy túl nagy igény lenne rá. 19f
2010. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A második hozzászólóval értek egyet, teljes mértékben! Egyébiránt valóban az ilyen embereknek van igényük hozzájuk hasonlókra, azonban a mai rendes emberek - látva a körülöttük tomboló felszínességet - elég könnyen elbizonytalanodnak párkapcsolati kérdésekbe szerintem, hiszen nem kell nekik egy felszínes tucatember, a hozzájuk hasonlót pedig nehéz megtalálni, mivel a többséget manapság már nem a rendes emberek képzik.
2010. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

4. Válaszoló (21:03)!

Kár, hogy mi még nem találkoztunk... :S Pedig lehet jól kijönnénk, az alapján amit leírtál :D Igaz, ezek csak az elvárásaid, magad nem jellemezted :)

19/F

2010. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

22:51

Annyit mondok, hogy a hozzám hasonló emberekkel jövök ki jól, szóval én is ilyesmi vagyok...és ezzel nem fényezni akarom magam :D lehet, hogy találkoztunk már, sosem lehet tudni..:) bár lakhelyemre való tekintettel nem túl valószínű :D

4. voltam :)

2010. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

22:51 vagyok

én vajdasági vagyok, Óbecséről, és Te? Hogy tisztázzuk a lakhely kérdést... :)

2010. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!