Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keményvonalas csúnya srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keményvonalas csúnya srácok! Betelt már nálatok a pohár, feladtátok a csajozást, vagy még próbálkoztok?

Figyelt kérdés

10 éve aláznak a lányok és röhögnek rajtam, de még mindig nem adtam fel. Nem vagyok normális lehet...


csúnya F/28


2019. márc. 23. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

A fenébe is már ezzel, háborút kellene indítanotok nektek, csúnya srácoknak.


Nem értem, miért nem fogtok össze, választotok egy vezetőt, és mint a rómaiak hódító útra indultok. Egyszerűen szarjátok le a világot, úgysincs veszteni valótok.


Sajnos Balázska már eltűnt az oldalról, így nincs, aki összekovácsoljon benneteket, de ettől még tehetnétek valamit.

2019. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Már féltem, hogy ma nem jössz. xD Mi van a plázás takarító csajjal?
2019. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen megnéznélek valóban csúnya vagy-e. Nekem pl. soha nem tetszettek a szépfiúk. 35/n
2019. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dolgozok ritkán van időm
2019. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már egy jó ideje, igen elegem lett az egészből. Feladtam,mert egyetlen nőt sem érdekeltem igazán eddig sem. Pedig normálisan öltözködöm,adok is magamra, egész jól keresek is.

Senki nem gondolná rólam alapból ezeket, mert nem vagyok extrém csúnya, csak szimplán nem jóképűnek születtem...

De soha életemben egyetlen egy eset nem volt,amikor azt mondta volna egy nő is nekem, hogy jól nézel ki, vagy bármi hasonló. Sok éven át küzdöttem, fejlesztettem magam,odamentem hozzájuk stb. Semmi eredménye nem lett,csak lekoptattak/megaláztak...

27/F

2019. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

oké, szóljatok, ha megindultok és minden szépfiút vagy normális külsejű fiút kinyírtok, mert akkor elbújok :D

nézd normális a külsőm, de nem volt még kapcsolatom, magam miatt, de élni szeretnék még :D elősször fejben szeretnék felnőni, aztán élni egy jót :D


szóval kérlek jelezzétek hogy indultok, mert akkor elbújok :D

2019. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Én azt mondom, hogy hagyd a francba az egészet, indulj tisztalapról, a nők olyan férfiakra buknak akik függetlenül is erősnek mutatkoznak és/vagy jól érzik magukat. Tedd rendbe magadat ezen felül külsőre is amennyire lehet, orvostudomány rengeteget fejlődött, kitudja mit lehetne még kihozni belőled. Szinte mindenre van megoldás, úgy hogy közben önmagad maradsz, csak kihozzák belőled a genetikai maximumot, korrigálják azokat a hibákat, mulasztásokat amiket esetleg már gyerekként elkövettél.
2019. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!