Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha átlagos lánynak akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlagos lánynak akinek nincs önbizalma és az életben nem kap elég dicséretet, annak érdemes társkeresőre mennie ott lehet növelni az egót bizalmat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem az számít hogy hány dicséretet kap az ember hanem hogy kitől kapja, de ha számodra tök mindegy hogy indiaiak, meg mindenféle kellemetlen személy írogat akkor hajrá:)
2019. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Első és legfontosabb:

- Szereted és tiszteled magad?


A külső kisugárzás belülről fakad. Hogy várhatod el, hogy megdicsérjenek, ha rideg, búvalb.szott a kisugárzásod? A negatívra nem fogsz pozitív visszacsatolást kapni.

2019. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőre akkor menj, ha társat keresel, ne akkor, ha hizlalni akarod a májad.
2019. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát az én öbizalmamat egy cseppet sem növelné vadidegen, kanos pasik közeledése. De te tudod.
2019. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Társkereső csak arra jó, hogy még jobban megnyírjon önbizalomilag, mert rengeteg idióta ír majd, és csak szexet akarnak. Persze az offline életben is, csak ott kicsit más a játék színtere, és kevésbé egyértelmű. Én konkrétan pár hét után le is jelentkeztem, és két évig pasira rá sem tudtam nézni utána, annyira hányingerem lett a sok "komoly kapcsolatot" akarótól, aki az első séta alkalmával pl. letapizott, vagy megmondta, h "ha öt randi után sem fekszem le vele, akkor viszlát", vagy "már 15 perc eltelt, ha nem adod magad, akkor megyek a következő nőhöz, nem érek rá ilyenekre". Nem növelte, hanem csökkentette az önbizalmam, h mindenkinek csak arra kellettem.
2019. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!