Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos igényekkel sem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos igényekkel sem érdemes egy átlagos nőnek társkeresőre menni?

Figyelt kérdés
Sok férfi női ismerősöm azt mondja hogy felejtsem el a netes ismerkedést, mert ott amelyik férfi ott ismerkedik azzal gond van, meg veszélyes sok a perverz, meg egy nő túl sok levelet kap ott egy férfitől, kezelni sem lehet..
2018. márc. 11. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A társkeresőn ugyanúgy megvannak a pinabubusok, a problémás esetek, és a tejesen normális férfiak, ahogy a valóságban is.
2018. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Valóban átlagos igényekkel 5 perc alatt találsz normális férfit társkeresőn (is).
2018. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Pont, hogy csak átlagos igényekkel érdemes nőként társkeresőzni. Ha életszerűtlen, irreális igényeid vannak, akkor csalódni fogsz az "átlag" férfiban is, és ha bárkivel összeismerkedsz, akkor is. De igaz ez bárkire.


"mert ott amelyik férfi ott ismerkedik azzal gond van"


Ez így nettó baromság. Egy csomó embernek van valami defektje, kinek jelentéktelenebb, kinek súlyosabb. A hülyeség nem válogat férfi és nő között.

2018. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én társkeresőn ismertem meg a barátom és pont, hogy nem defektes. Szórakozóhely veszélyesebb, mint egy sima társkereső. :O
2018. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

"meg egy nő túl sok levelet kap ott egy férfitől, kezelni sem lehet"


Akkor nincs más hátra, neked kell levelet írnod.

Aki arra vár, hogy majd a férfiak írnak neki, az 99%-ban úgysem a komoly érdeklődőkbe fog belefutni.

2018. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem vagy elszállva magadtól, akkor találhatsz normálisat.

Én is ott találtam meg a páromat (azóta már a férjem). Ismeretségi körömből is tudok legalább három olyan párocskát, akik már évek óta együtt vannak, házasok is, és netes társkeresőn jöttek össze.

(Egyikük sem a magától elszállt fajta amúgy.)

2018. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Érzékelem a különbséget az átlagos nő, és az átlagos férfi lehetőségei között:


Átlagos nő írja: "Egyedülálló nő vagyok" ... eredmény napi 20 db levél, éerdeklődés stb.


Átlagos férfi írja: "Egyedülálló férfi vagyok, van munkám, autóm, házam. 10 éve sportolok, szeretem a blablabla...+30 sor..." ... eredmény: büdös nagy semmi!


Szóval míg egy nőre akkor is rárajtol 10 pasi, ha van férje, addig egy egyedülálló férfinek esélye sincs a társkeresőkön. Ha össze is jön valami neki, arra nincs befolyása. Arányokat nézve nagyon kevés az esélye egy férfinek, míg egy nőnek már unalomba fullad a sok levél miatt.

2018. márc. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!