Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen alapon várják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapon várják el a huszonéves nők a huszonéves pasiktól a saját lakást, amikor nekik a többségük a mamahotel lakója? Vagy hogy tudjanak hova költözködni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom.

Én lány vagyok.

Otthon élek még.

Senkitől nincsenek elvárásaim.

Ha vagyonos lennék se lenne senkitől semmilyen elvárásom.

De igazad van.

Ez egy elég gyakori jelenség.Nem tudom miért hiszi magáról néhány ember azt,hogy ő bárkitől bármit is követelhet.Én mindig azt mondom,hogy senkinek nincs joga a másiktól elvárni bármit is.

Ha egy nő semmit az ég világon nem tud felmutatnia,akkor ne álljon oda követelőzni.

2019. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

25 alatti lányokkal ismerkedem és az évek alatt egytől sem kaptam még ilyen elvárásokat, hogy legyen saját lakásom. Kocsim, jogsim sincs, 10-ből 8-9-et az sem zavar.


A 18-25 éves lányoknál (csak róluk tudok nyilatkozni) sokkal fontosabb, hogy szórakoztató és férfias személyiséged legyen, minthogy anyagi javakkal akard lenyűgözni őket. Manapság már a nők kevésbé szorulnak rá anyagilag a férfiakra, mint 50-500-5000 éve, mert már a nők többsége is megkeresi a maga pénzét, sokszor többet mint sok férfi.


26/F

2019. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Lumpaci első kérdése a mai nap.

Nekem 22 évesen lett saját lakásom, milyen mamahotelről beszélsz? :D

2019. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Mamahoteles voltam én is, és ő is.

Másik városban éltem, és megszűnt a munkahelyem, haza kellett költöznöm. Kb. ennek köszönhetően ismerkedtünk meg.

Mondjuk ez nem most volt, szóval lehet az én válaszom nem releváns. :)

Közös lakásunk van most.

2019. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Mert megtehetik.


Nekem van lakásom, mégis borzasztó unszimpatikus, mikor az akar 30+ éves nő kijelenti, hogy mama hoteles pasival soha.

Közben meg ő otthon él, és a tanári/állami irodista vagy hasonló fizetéséből akkor sem vesz lakást, ha 100 évig spórol, de egyedül még egy albérletet sem tudna megengedni magának.

2019. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Ahogy az #5 írta. Mert megtehetik.
2019. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Tehàt fordìtom,èletből felmentett fèrfikènt,nincs egzisztenciàm se pènzem,nem vagyok fèrfi,semmi tervem az èletben,el vagyok otthon a panelban,nem jàrok edzeni,nincsenek minősègi ruhàim.

Mièrt nem ugrik ràm egy fitnesz model csaj?

Dagadtakra nem àll fel.


Na akkor ez lenne a kèrdès.

2019. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Mert úgy gondolják, ők egy életre eleget letettek az asztalra azzal, hogy puncival a lábuk között születtek, és ezért bármit elvárhatnak.
2019. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

#3 a 95+% többségről.

Nem mindenkinek adnak a szülei lakást, vagy nyer lakást, vagy prostituálja össze magának.

2019. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

9-es pont ez a baj a mai fèrfitàrsaimmal.

Egyből tuti prostizta össze.


Nem,hanem a nők hamarabb akarnak karriert,tudatosabbak mint a korosztàlyom fèrfiai, cèljaik,terveik vannak.

Lakàs,kocsi,karrier,sport.

Sajnos addig a ferfitàrsaik el vannak a semmilyen melòkkal,kivesz egy szobát 27 èvesen,kocsija nincsen,el van a lakàsba,nincsenek cèljaik,terveik.

Ezt látom 24 èves kislàny ismim nettó 600e kap projektvezetőkent diploma nèlkül.


Inkàbb gondolkodni kellene meg piackèpes tudàst összeszedni.

Lassan a nőkna fèrfiak meg majd ők dugnak titeket.


Ideje lenne fèrfivà vàllni uraim.


32F

2019. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!