Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogy megenyhulj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy megenyhuljenek?

Figyelt kérdés

Eleg tre az en tortenetem,de tomoren osszefoglalom.

Nemreg lett vege egy komoly kapcsolatomnak 3ev 5 honap utan es par hetre ra elkezdtem ismerkedni,mert ha mar ugyis vege van en meg egyaltalan nem lettem deppis gondoltam nem baj ha megismerek valakit,akivel beszelgetek egy jot,jokat hulyulok. Megismertem egy nagyon rendes,cuki,helyes fiut,aki az unokatesom sogra. Semmi probalema ezzel az egesszel csak a szuleim nem nezik jo szemmel.☹ Tiltanak tole,nem talalkozhatom vele,nem irhatunk szoval semmi. De hat beszelunk,mindennap felhiv es irunk is. Megkedveltem ezt a sracot es szeretnek vele talizni is,de tartok a szuleimtol..☹☹😢 Tudom,hogy csak meg akarnak ovni egy ujabb csalodastol,de ez az en eletem es hiaba mondom ezt el nekik,nem ertik meg. Titokban nem fogok a sraccal talalkozni,mert ugyis megtudnak es nem akarom azt,hogy mastol. De mar abbol is kinottunk mindketten,hogy bujkaljunk es,hogy titkolozzunk.


Valahogy ra kell vennem a szuleimet,hogy tamogassanak es,hogy engedjek az eletemet iranyitani.


Csak nem tudom hogyan..🤔🤔


21l


2019. márc. 24. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
De mi bajuk a fiúval? Ezt kéne kideriteni. Amúgy 21 évesen már nem sok beleszólásuk van.
2019. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te 21 evesen hagyod hogy ok mondjak meg hogy kivel lehetsz es kivel nem? Szerinted ez igy normalis?

En 17 eves koromtol nem engedtem az anyamnak, csaladomnak hogy beleszoljanak kivel vagyok.

Allj a sarkadra es mond meg nekik hogy azzal talalkozol akivel te akarsz es pont. Megerted hogy feltenek, stb de ez a te eleted es meg kell kapd te is a magad pofonjait az eletol igy vagy ugy hiszen ebol tanulsz es fejlodsz majd.

2019. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!