Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha úgy érzem, nem bír engem a barátom húga?

Figyelt kérdés

Nem utál nyilvánosan, azaz nem szólogat be vagy ilyesmi, inkább a testbeszéde árulkodik.

Egyszerűen csak érzem amikor ott van, hogy nem kedvel túlzottan.

Pl. múltkor elmentünk hozzájuk a barátommal a szüleihez, és amikor megérkeztünk fel sem emelte a fejét, mintha észre sem vett volna, hogy megjöttünk, nem is köszönt, csak mikor külön odamentem hozzá, akkor már ugye kénytelen volt észrevenni. Folyamatosan kerüli a tekintetem, ha ránézek, viszont ha nem figyelek, akkor néz (látom a szemem sarkából)

Ha 3-an vagyunk ott, barátom, ő meg én, akkor rám se néz csak mintha a páromnak beszélne egyedül.

Ha csak mi ketten, akkor meg szinte csak ő beszél, amikor meg én szólalok meg, akkor belevág a szavamba és belekezd egy tök más témába, mintha leszarná amit mondok...

Sokszor érzem azt, hogyha kap valamit tőlünk/tőlem, mintha alap lenne. Nem egyszer volt, hogy meg se köszönte de az még hagyján, csak nem értem miért vesz természetesnek dolgokat. ünnepre mindig veszünk neki valamit. Karácsony, szülinap, stb. Ő azt sem tudja, hogy mikor van az én szülinapom... Tudnék még mesélni nem egy dolgot, ami szarul esik vagy esett tőle, de szeretném hogy kedveljen, de mit tudok még tenni ennek érdekében?

Erről nem tudok a párommal se beszélni. Viszont ha megyünk hozzájuk már tökre kincs kedvem, mert tudom hogy ilyen fura lesz a hangulat... Hogy tudnám megszerettetni magam vele? Az a legszarabb, hogy fogalmam sincs miért nem szeret. Tudtommal semmi rosszat nem csináltam neki, sőt. Aztán sokat mondok ha havonta egy mosolyt meg tud felém ereszteni...


2019. márc. 4. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene bármit csinálni?

Ha jól értem, nem ezzel a lánnyal vagy kapcsolatban. Akkor mit érdekel? Legyen köztetek egy emberi, udvarias viszony, és kész.

2019. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy szimplán két ember nem kompatibilis. Nem kell ehhez semmi rosszat sem tenned. Szerintem a minimumot hozza a csaj, szeretnie nem kell. Ajándékokat meg nem értem miért vársz el, nem vagy családtag, neked se az a lány. Túl sokat akarsz.
2019. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hol írtam hogy nekem kell ajándék? Nem látom :/

Udvariasnak nem nevezém egyik dolgot sem a felsoroltak közül, de tényleg velem lehet a baj, és túl sokat vàrok, a ti válaszaitokból ítélve ez a teljesen alap. :)

2019. márc. 4. 15:30
 4/20 A kérdező kommentje:
Bár ha mondja - közvetítéssel, mert derogál hozzám szólni - hogy csináljak meg valamit neki, akkor utasítsam vissza? Vagy ha a barátom megkérdezi hogy veszünk-e együtt neki ajándékot akkor mondjam, h bocs nem, vegyél egyedül? Hmm érdekes :/
2019. márc. 4. 15:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Udvariasnak nem nevezém egyik dolgot sem a felsoroltak közül, de tényleg velem lehet a baj, és túl sokat vàrok"

WHAT? Ezt tényleg nem tudom értelmezni. Hogy értetted ezt?


"Bár ha mondja (...) hogy csináljak meg valamit neki, akkor utasítsam vissza?"

Miért ne? Attól függ persze, hogy mit kell megcsinálni. Ha pl arra kér, hogy magad után pakolj el, akkor nyilván csináld meg. De ha ugráltatni akar, arra miért kellene igent mondanod?


"Vagy ha a barátom megkérdezi hogy veszünk-e együtt neki ajándékot akkor mondjam, h bocs nem, vegyél egyedül?"

Ismét csak: miért ne? Jópár éve együtt vagyok a párommal, sose merült fel, hogy egymás rokonságának vegyünk ajándékot.

2019. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó.. feladom 😅
2019. márc. 4. 15:46
 7/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2019. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
21
2019. márc. 4. 15:55
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Wow, azt hittem 13-15 a fent írtak alapján. :DDD

Még mindig nem értem, miért kellene puszipajtinak lenned a párod tesójával.

2019. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Vond meg a vállad és éld az életed. Miért kéne kedvelni egymást? Miért kéne beszélgetni meg ajándékokat vásárolgatni? Légy vele udvarias és korrekt, és ne menj bele ebbe a borzasztó passzív-agresszív csatározásba. Ha valami gondja van, de túl hülye hozzá, hogy érett ember módjára tisztázza veled, akkor hadd puffogjon tovább magában.

Szóval én őszintén nem látom a problémát. Senkivel sem >kell< jóban lenni.


>Erről nem tudok a párommal se beszélni.


Akkor igen nagy bajban van a kapcsolatotok. A párodnak kéne lennie annak a személynek, akivel mindent meg tudsz beszélni. Ráadásul a párkapcsolat egyik alapköve a problémamegoldás. Azok a problémák, amiket nem mondanak ki és nem oldanak meg, szépen, lassan megmérgezik a kapcsolatot.

2019. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!