Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy fiú akiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy fiú akiről kiderült, hogy lány. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A youtubeon találtam rá, é gondoltam, hogy Úristen ilyen tökéletes nem lehet senki...aztán nézem a hozzászólásokat és kiderült, hogy lány..

(Tudni illik nekem az ázsiai srácok nagyon bejönnek)

Ugye ez nem utal semmilyen leszbikus hajlamra?

Szóval róla lenne szó: [link]



2019. márc. 24. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

"Mindegy, hogy fiú vagy lány, csak perverz legyen!"


Faludy György

2019. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Na basszus, tényleg micsoda jó pasi ez a lány. 😍Asszem én is megkérdőjeleztem a szexualitásom. 😂😂


Nyugi, ez még nem utal leszbikus hajlamra. Azt hitted, hogy egy jó csávó, ennyi.

2019. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem látszik rajta, hogy nő, nem férfi, ugyanis elég lányos az arca.

De ha neked a lányos kinézetű fiúk tetszenek sincs gond.

2019. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nagyon látszik rajta, hogy lány xD
2019. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Jellemző! A lányoknak az a jó pasi akinek smink nélkül olyan az arca mint nekik sminkkel
2019. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Azert mert egy lanynak bejonnek a babaarcu azsiai pasik, ez meg nem a kozizles, utolso..
2019. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Tudni illik nekem az ázsiai srácok nagyon bejönnek.


Nekem is, de attól még a pasikat szeretem. Ne ijedj meg ettől. Mindenesetre ha rájössz, hogy mégis a lányokat szereted, azzal sincs semmi baj.

2019. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálj, nem vagy leszbi :)
2019. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
6-os ez most nem az ázsiaiságra vonatkozott. A nők sminkelnek a fiúk nem( leszàmítva ugye tudjuk kiket). Nos ha valaki egy ugye sminkelt nőre azt hiszi hogy egy szépfiú, akkor az azt jelenti hogy egy fiú nézzen ki alapból úgy arcra amit ők is csak a már már álarc funkciót betöltő sminkkel érnek el.... csakhogy szájbarágósabb legyek
2019. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9, én erről a sminkelt nőről simán elhittem volna, hogy egy SMINKELT szépfiú. Amióta hallgatok kpopot, már nem botránkozok meg ezen, mert ott gyakran ki vannak sminkelve a férfi idolok, és nem azért, mert "tudjukkik". Szóval én simán elhittem volna erről a cosplayes csajról, hogy egy jóképű ázsiai fiú, akin történetesen van smink.
2019. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!