Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő szemében mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő szemében mennyire vonzó a segítő szakma?

Figyelt kérdés
Pl. tűzoltók, mentősök. Egy nő valamennyire felnéz az egyenruhásokra, de az is megmozgatja őket, ha látja, hogy embereken segítenek és úgymond hétköznapi hősök?
2019. márc. 25. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem annyira. Mikor nemrég be kellett mennem a sürgősségire, ott volt egy csomó mentős. Egy volt, aki a beteg nénivel foglalkozott, ő aranyos volt, de a többiek a nővérek, orvosok seggét pontozták, hogy hogyan kéne megdugni őket.


Akkor imádkoztam, hogy soha ne legyen olyan szitu, hogy azokra a majmokra szorulok.

2019. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Számomra egy szakmától senki se lesz vonzó.


" Egy nő valamennyire felnéz az egyenruhásokra"

Én speciel nem. A politikusok is öltönyben vannak aztán az összeset elküldeném melegebb éghajlatra.


Attól számomra nem lesz kiemelkedő valaki, mert pl. orvos, vagy tűzoltó.

2019. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egyenruha nem vonz, nem szeretem.
2019. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Kórház dolgozói közül nem kellene senki, mivel az életüket is ott élik így a szexuális életüket is.

A barátnőmet állandóan csalta az orvos pasija mint utóbb kiderült.

2019. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
4-es igazát én is alá tudom támasztani. Anyukám kórházi laborban dolgozott, ő is sok ilyen történetet mesélt nekem.
2019. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt tűzoltó pasim huszonévesen, igaz ez küldöldön volt. Elég strapabíró volt, és nem kicsit izmos. Ráadásul kedves, segítőkész is.
2019. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
A tűzoltókért oda vagyok, a többi viszont nem érdekel.
2019. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kinek volnzó az, hogy sosincs otthon, vagy ha igen, akkor is hulla fáradt?
2019. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra önmagában nem vonzó se az egyenruha, se a segítő szakma. A lényeg az, hogy legyen hivatása vagy pedig legyenek céljai, ambíciói az előrelépésre, önfejlesztésre. Nem kell igazgatói babárokra törnie, de ne is tespedjen a langyos fosban, ha már valahol ott tölti az élete harmadát, akkor kezdjen is vele valamit. Ez önmagammal szemben is elvárás.
2019. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!