Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna titeket, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a barátnőtök buta lenne?

Figyelt kérdés

Vannak területek, amik ha ütnek se mennek.

Elég jó vagyok abban, amit csinálok, de ahogy magasodnak az elvárások felém, annál elvszettebb vagyok.

A barátom büszke rám, nem tart hülyének, de tényleg az elmúlt évben nem bírom tartani a lépést és félek, hogy egyszer csak észreveszi, hogy igazából nem az vagyok, akinek hisz.

20L (hosszú a sztori, a lényeg, hogy végzős vagyok egy nívós szakmai helyen és magamra vállaltam minden félét)



2018. ápr. 19. 21:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen van. A barátnőm tök hülye a matekhoz pl, de ettől még nem tartom annak.

Mások vagyunk, más képességekkel.

2018. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nekem is a matek.

Egy szakmai ösztöndíj miatt nagyon kellene egy jó jegy, most tartok szünetet a gyakorlásban reggel óta, de még mindig nem megy.

2018. ápr. 19. 21:25
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, de ha eddig nem tart butának nem lehet vészes a helyzet. Akkor zavarna ha alap dolgokkal nem lenne tisztában, nem tudna magától elintézni dolgokat (lényegében ha funcionális analfabéta a csaj azt már nem tudnám tolerálni). Mindenkinél vannak olyan területek amikhez semmi érzéke vagy annyira nem érdekli hogy felületes ismeretei sincsenek.
2018. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

ha magának be meri vallani akkor többre megyek vele mint egy okossal..


rólad meg: tutti lángelme vagy..hagyd összecsapni a hullámokat egy picit aztán teljes gőzzel

2018. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Lazy Lover ***** válasza:
21%
Össze se jönnèk vele max sexre
2018. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Jah hogy a matek :D Egy csomó csajt ismerek akinek nem megy, egyáltalán nem vészes.
2018. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%

Nagy dolog párom gazdasági szakember sima alap feladatok gondot okoznak neki matek téren. Néha próbáltam általános iskolai feladatokat mutatni neki de megsértődött.


Pedig fontos dolog hogy ha van 6 alma ebből 2t megkajalok akkor hány alma kell hogy 7et tudjak elajandekozni.


De az előnyöket kell nézni, pl gyorsan fel tud mosni, és a munkahelye szerint igen jó szakember.

2018. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
52%
Baromság! Reflexből fújom, ha felébresztenek, a Gauss-féle eliminációtól kezdve a Fredholm-féle integrálegyenleteken át az Aitken-Neville-interpolációig millióféle törvényeket, függvényeket, axiómákat, számításokat, alakokat stb., mégsem nézem le azokat a nőket, akik azt sem tudják, hogy mik ezek. Más és más okok miatt nézlek le titeket.
2018. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
Az a baj a mai tudománnyal, hogy mindenre magyarázatot próbál találni görcsösen. Bizonygatni ezt-azt, de végső soron kit érdekel, hogy mi miért van? Nem ettől lesz boldog egy ember, hanem attól, ha érzelmileg rendben van, tisztában van önmagával, a világban elfoglalt helyzetével, szerepével, azzal is, hogy miképp érezze magát teljesnek. Ez lehet bármi apróság. Mindenki nagyot akar alkotni, épp csak embernek felejtenek el lenni nagyon sokan. Bőven elég, ha érzelmi intelligenciában fejlett, kíváncsi, játékos természet, gyermekien naiv és kötődő, ragaszkodó, hűséges és kommunikatív. Utóbbi azt jelenti számomra, hogy tájékozott és szívesen beszélget bármiről, vannak saját meglátásai, érti és átlátja az összefüggéseket az emberi kapcsolatokban, világ működését tekintve, több minden érdekli, de nem kell belemélyedni iszonyúan egy-egy területbe. Nem várnám el soha, mivel nekem is sokat kéne ahhoz még fejlődnöm, művelődböm. Fontos, hgy érdekes és értékes információkat cseréljünk egymással, nem kell ehhez Einsteinnek lenni. Csak tudni kell rajongani valamiért.
2018. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Talákoztam olyan egyetemet végzett férfival akinek senki sem volt elég jó , azt mondta neki buta nő nem kell minimum integrálszámitást tudja a a szive választottja.

Na ehhez képest amikor megnősült elvett egy ázsiai légiutaskisérőt .....

2018. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!